Koşun Ailesinin Evlatları Erkekliğe İlk Adımı Attı

Nazilli'nin sevilen esnaflarından Stüdyo Taç'ın sahibi Kemal Koşun, 3 evladının sünnet mutluluğunu sevenleri ile paylaştı. Ayberk, Canberk ve Ataberk'in erkekliğe ilk adımı attıkları sünnet cemiyeti yoğun katılımla gerçekleşti.

PAYLAŞ
Kentte Yaşam - Ali Soydemir

Nazilli Belediyesine ait Ahmet Şensan Kültür Merkezinde İlknur ve Kemal Koşun’un çocukları Ayberk, Canberk ve Ataberk düzenlenen sünnet cemiyetinde siyasilerin yanısıra iş dünyası ve ailenin yakınları ile birlikte yüzlerce davetli bir araya geldi. Mevlitli sünnet cemiyetinden misafirleri ile tek tek ilgilenen mutlu anne babanın yanısıra ailenin büyükleri Rukiye-Erol Yıldız ile Mürşide-Uğur Koşun, torunlarının erkekliğe ilk adımlarında yalnız bırakmadı. Emekli İmam Hatip İsmail Düzyol’un ilahileri ve duaları eşliğinde gün boyu süren Mevlitli sünnet cemiyetine Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, siyasi partilerin ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

İlçenin sevilen ve köklü fotoğrafçı esnaflarından olan Stüdyo Taç’ın sahibi Baba Kemal Koşun, “Evlatlarımızın mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, akrabalarımıza ve konuklarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah damatlıklarını da görmek nasip olur. Her birini vatanımıza, milletimize hayırlı bireyler olarak görmek en büyük dileğimiz” dedi.

Ali SOYDEMİR

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN