Aşure geleneği Köşk'te de unutulmadı

Aydın'ın Köşk ilçesinde geleneksel aşure günü etkinliği düzenlendi. Etkinliğe vatandaşların yanısıra protokol üyeleri de büyük ilgi gösterdi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Kentte Yaşam - Ali Soydemir

Köşk Belediye Başkanlığı tarafından ve Başkan Nuri Güler’in ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe Sultanhisar Kaymakamı Bahadır Güneş, AK Parti MKYK Üyesi Seda Sarıbaş, AK Parti İl Yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Köşk İlçe Başkanı Halil Mollaoğlu, AK Parti Sultanhisar İlçe Başkanı Yüksel Yılmazoğlu, MHP Sultanhisar İlçe Başkanı Tolga Burhaniye, İlçe Yönetimi ve Köşk Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte vatandaşlar katıldı.

Köşk ilçe meydanında düzenlenen etkinlikle ilgili konuşan Belediye Başkanı Nuri Güler, yapılan hayrın önce Allah katında kabulunü dileyerek, “Aşure etkinliğimize katılan ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Muharrem ayı aşure ayı ve 10 gün orucu olan faziletli aylarımızdan birisidir. Her yıl geleneksel olarak belediyemizce bu hayrı gerçekleştiriyoruz. Halkımızın taveccühü ve teşekkürleri, hayır dualarda bulunmaları bizleri çok mutlu etti. Herkesten  allah razı olsun” dedi.

Ali SOYDEMİR

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN