Ata, Erkekliğe İlk Adımını Attı

Aydın'ın Kuyucak ilçesi Ziraat Odası Başkanı Abdullah Sevgi ve eşi Emine Sevginin çocukları Ata Sevgi, muhteşem bir şölenle erkekliğe ilk adımını attı. Sevgi ailesini mutlu günlerinde dostları ve protokol üyeleri yalnız bırakmadı.

PAYLAŞ
Kentte Yaşam - Ali Soydemir

Aydın’ın tanınmış ailelerinden Kuyucak Ziraat Odası Başkanı Abdullah Sevgi ve eşi Emine Sevginin çocukları Ata Sevgi için düzenlenen sünnet şölenine AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Bekir Kuvvet Erim, Rıza Posacı, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Başkan Yardımcısı Mehmet Çömden, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Kuyucak İlçe Başkanı Ali Güçlü, CHP Kuyucak İlçe Başkanı Hüseyin Gerçekten, çevre ilçelerin ziraat odası başkanları, STK temsilcileri, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, ilçe protokol üyeleri, daire müdürleri, davetliler ve Sevgi ailesinin yakınları katıldı.

Kuyucak Merkez Uğur Mumcu Parkı içerisinde gün boyu gerçekleştirilen sünnet şöleninde konukları ile tek tek ilgilenen Sevgi ailesi, evlatlarının mutlu gününe tanıklık eden herkese teşekkür etti. Minik Ata’nın anne annesi ve dedesi Ayşe-Raşit Akdeniz ve babaannesi ve dedesi Sıdıka-Abdullah Sevgi ise torunlarının mutluluğuna ortak oldu.

Ali SOYDEMİR

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN