Aydilge'nin Sahneye Aldığı Gençten Sevgilisine Sürpriz

Aydın'ın Köşk ilçesinde düzenlenen düşman işgalinden kurtuluşun 100. Yıl konserinde sahne alan Aydilge, nişanlısına sürpriz yapmak isteyen geni sahneye alarak gencin evlenme teklifinde binlerce izleyicisinin desteğini aldı.

PAYLAŞ
Kentte Yaşam - Ali Soydemir

Aydın’ın düşman işgalinden kurtuluşunun yüzüncü yılında ilçe ilçe kutlamalar gerçekleştirilirken ilginç anlarda kutlamalara renk katmaya devam ediyor. Köşk ilçesinin kurtuluş günü olan 6 Eylül gecesi düzenlenen halk konserinde sahne alan pop sanatçısı Aydilge, Köşk’te yaşayan 22 yaşındaki sevgilisi Dilek Tuncer’e evlenme teklifi yapacak olan 23 yaşındaki Yağız Yüsra Keleş isimli genci sahneye alarak destek verdi. Aydın Ticaret Odası’nda çalıştığı belirlenen keleş, özel bir şirkette çalıştığı öğrenilen Dilek Tuncer’i sanatçı Aydilge’nin aracılığı ile sahneye davet etti.

Nişanlısının sahneden davetine karşılık veren Tuncer, sahneye gelerek teklife ‘evet’ dedi. Önünde eğilen sevgilisinin uzattığı tek taş yüzüğü parmağına takan Tuncer, Aydilge’nin uzattığı mikrofona bağırarak evliliğe ‘evet’ sözünü binlerce kişinin önünde bir kez daha tekrarladı. Teklifin binlerce kişinin önünde yapılmasından dolayı çok büyük sürpriz yaşadığını ifade eden Tuncer: “Bu cesareti taşıyan sevgilimin evlenme teklifine ‘hayır’ diyemezdim. Çok mutlu oldum. Büyük bir sürpriz oldu. Bu mutluluğu binlerce kişiyle kutlamak herkese nasip olmaz” dedi.

Gençlerin çöpçatanlığını yaparak evlilik yolunda adım atmalarında destek veren Aydilge’de yaşadığı mutluluğu sık sık ifade ederek tüm Köşk halkından genç çiftlere bol bol alkış aldı.

Sanatçı Aydilge daha sonra gençlerle birlikte düet yaparak ‘Cesaretin var mı aşka’ isimli şarkıyı izleyicilerle birlikte söyledi.

Ali SOYDEMİR

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN