Aydın'da 'Mutlu Çarşamba' antrenmanları devam ediyor

Aydın'da özel gençlerin gelişimine destek olunması amacıyla yürütülen 'Mutlu Çarşamba' projesi çerçevesinde Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından özel bireylerimize yönelik antrenman çalışmalarımız devam ediyor.

PAYLAŞ
Kentte Yaşam - Kentte Yaşam

Aydın’da özel gençlerin gelişimine destek olunması amacıyla yürütülen “Mutlu Çarşamba” projesi çerçevesinde Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından özel bireylerimize yönelik antrenman çalışmalarımız devam ediyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı koordinesinde ülke genelinde yürütülen “Mutlu Çarşamba” projesi, Aydın’da da yoğun katılımla devam ediyor. Aydın genelindeki özel gençlerin ve çocukların gelişimine destek olmak amacıyla yürütülen projede, Aydınlı özel çocuklar tenis, badminton, hemsball, yüzme gibi birçok spor branşında aldıkları eğitim ile doyasıya eğleniyor. Proje çerçevesinde sosyal medya üzerinden fotoğrafları paylaşan Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ise “Mutlu Çarşamba projesi çerçevesinde özel bireylerimize yönelik antrenman çalışmalarımız devam ediyor” notuyla herkesi spora davet etti. İl Müdürlüğü’nün dikkat çeken paylaşımı ise birçok kişinin beğenisini topladı.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN