BAŞKAN ÇETİNKAYA'DAN BAŞKAN ÖZTUNÇ'A ZİYARET

Nazilli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Öztunç, elektrik zamlarının esnafı olumsuz etkilediğini ve bu duruma bir an önce etkili çözüm bulunması gerektiğini ifade etti. Başkan Öztunç: 'Elektrik ve doğalgaza gelen zamlar ekmek kapımız olan işletmelerimize ağır yük getirdi' dedi.

PAYLAŞ
Kentte Yaşam - Ali Soydemir

19 Şubat tarihinde yapılacak olan Nazilli Marangozlar ve Ağaç İşleri Esnaf Odası seçimlerinde yeniden aday olan mevcut Başkan Ali Çetinka’ya ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Öztunç, öncelikle seçimlerin Nazilli için hayırlı olmasını diledi.

Ziyaretlerinden dolayı Çetinkaya ve ekibine teşekkür eden Başkan Öztunç, ilçedeki 14 odanın seçimlere gittiğini ve şu ana kadar 2 oda başkanının değiştiğini ifade ederek: “Öncelikle seçimleri birbirimizi kırmadan üzmeden atlatmamız lazım. Sonrasında ise benim oda başkanlarından isteğim en kısa sürede bir araya gelerek sorunlarımız ile ilgili toplantı düzenlemek olacak. Esnafımıza nasıl faydalı olabilirizi görüşmek zorundayız. Özellikle elektrik ve doğalgaza gelen zamlar ekmek kapımız olan işletmelerimize ağır yük getirdi. Öncelikle bu sorunları çözmemiz esnafımızın geleceği açısından çok önemli. Biz birlik ve beraber olduğumuz sürece her sorunun üstesinden geliriz” dedi.

“Esnafımızın her zaman yanında oldu”

2006 yılından bu yana 4 dönemdir başkanlık görevini yürüten Nazilli Marangozlar ve Ağaç İşleri Esnaf Odası Başkanı Ali Çetinkaya, Dursun Öztunç’a teşekkür ederek, “Yönetim Kurulumuzla birlikte çok değerli başkanımızı ziyaret ederek bu güne kadar verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettik. Dursun başkanımız esnafımızın her zaman yanında oldu. Verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Esnafımızın durumuna ilişkin değerlendirmemizi yapık” dedi.

Ali SOYDEMİR

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN