Başkan Güler: 'İlçemizi Doğalgaz konforuna kavuşturuyoruz'

Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, ilçede devam eden Doğalgaz nakil hatları çalışmalarında sona gelindiğini, Vatandaşların bu kış kademeli olarak Doğalgaz hizmetini kullanabileceklerini müjdeledi.

PAYLAŞ
Kentte Yaşam - Kentte Yaşam

Serdaroğlu mahallesini ziyaret ederek devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler alan ve değerlendirmelerde bulunan Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler: "Göreve geldiğimiz günden bu yana temiz ve konforlu bir yatırım olan doğalgazın, ilçemize kazandırılması için büyük gayret gösterdik. Girişimlerimiz sonucunda bugün burada ilçemizi Doğalgaz konforuna kavuşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hemşehrilerimizi bir an önce doğalgaz’a kavuşturmak adına süreci yakından takip ediyioruz. Bu kapsamda bugün Serdaroğlu mahallemizi ziyaret ederek devam eden nakil hattı çalışmalarını yerinde inceledik, yetkililerden bilgiler aldık. Yaklaşık 20 gün sürecek nakil hattı çalışmalarının tamamlanmasıyla hemşehrilerimiz bu kış kademeli olarak Doğalgaz hizmetinden istifade edebilecekler. Serdaroğlu mahallemizde II. Etabın tamamlanmasından sonraki süreçte ekiplerimiz diğer mahallelerimizde ilk çalışmalarına başlayacak. Hedefimiz  en kısa zamanda ilçemizin tamamını doğalgaz konforuyla buluşturmak. Bu önemli yatırımın ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu.

Bu kış Serdaroğlu mahallesi sakinlerinin doğalgazı kullanacağının müjdesini veren Başkan Güler: ilçenin doğalgaza kavuşmasının hava kirliliği, kentleşme ve modern şehircilik çalışmaları arasında en önemli adım olduğunu da sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN