Bozdoğan Belediyesi'nin Gönül Sofralarına Yoğun İlgi

Aydın'ın Bozdoğan ilçe Belediyesi tarafından esnaf ve vatandaşlarla dayanışma ve kaynaşma amaçlı kurulan gönül sofraları yoğun ilgi görüyor.

PAYLAŞ
Kentte Yaşam - Ali Soydemir

Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş, ilçe genelinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Eski sanayi sitesi esnafları, yeni sanayi sitesi esnafları, çarşı esnafları ve bölgedeki vatandaşların katılımı ile sabah kahvaltısında bir araya gelen Başkan Altıntaş, gönül sofralarının kurulmaya devam edeceğini söyledi.

Vatandaşlarla her zaman iç içe olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş, 'Güçlü Bozdoğan'ın yolu güçlü ekonomiden geçiyor. Bu hedefi gerçekleştirmek için esnafımızın yanında yer alıyor, esnafımıza her zaman destek oluyoruz. İlçemizle ilgili fikir alış verişinde bulunuyor ve sohbet ediyoruz. Esnaflarımıza bilgi paylaşımında bulunarak Bozdoğan'ımızın geleceğine hep birlikte yön veriyoruz. Bizler her zaman sahadayız. Bir yandan yapımı devam eden projelerimizin takibini yaparken bir yandan da her fırsatta hemşerilerimizle bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Bundan önceki süreçte olduğu gibi inşallah bundan sonra da her fırsatta hemşerilerimizle bir arada olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bozdoğan'da kurulan gönül sofralarından memnuniyetini dile getiren vatandaşlar ve esnaflar ise, Bozdoğan'da ilk defa bu tür sosyal faaliyetlerin yapıldığını belirterek bu tür organizasyonların ilçede birlik, beraberlik ve dayanışma ortamını pekiştirdiğini belirtti. Vatandaşlar kurulan gönül sofraları için Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş ve Belediye Personeline teşekkür ettiler.

Ali SOYDEMİR

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN