Bozdoğan'da iki mahalleye daha sosyal tesis yapıldı

Bozdoğan Belediyesi tarafından aralıksız devam eden yatırımlara yenileri ekleniyor. İlçedeki iki mahalleye daha sosyal tesis ve cemiyet alanı kazandırıldı.

PAYLAŞ
Kentte Yaşam - Ali Soydemir

İlçeye hakim tepede bulunan Madran ve Karabağlar Mahallelerinde uzun yıllardır ihtiyaç duyulan sosyal tesis ve cemiyet alanı eksikliğini gidermek için Bozdoğan Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalarda son aşamaya gelindi. Şık ve modern görünümüyle düğün, nişan, taziye, hayır yemekleri, toplantı, etkinlik, tiyatro ve benzeri gibi organizasyonların yapılabilmesi için yapılan Sosyal tesisler oldukça önemli bir ihtiyaca cevap verecek.

 

Modern tesisler kısa sürede kullanıma açılacak

 

Bozdoğan ilçe merkezinin batısında bulunan Madran Dağı yamacındaki Madran Mahallesine kurulan Nazilli, Akçay ve Bozdoğan Ovası manzaralı Sosyal Tesis; 780 m2 kapalı, bin 400 m2’de açık alandan oluşurken Karabağlar Sosyal Tesisi ise 490 m2 kapalı alandan oluşuyor. Cemiyet ve etkinliklerde her türlü ihtiyaca cevap verebilmesi amacıyla tesislerde tuvalet, bulaşık yıkama yeri, yemek pişirme yeri, gelin odası bulunurken son olarak peyzaj çalışmalarının ardından oturma alanları ve banklar yerini alacak.

 

 

Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş, Madran ve Karabağlar Sosyal Tesisleri’nin Projeleri hazırlanırken ilçeye hâkim bir konum olmasını istediklerini ve bu amaçla Bozdoğan, Nazilli ve Akçay Ovası manzaralarını gören bir konuma konuşlandırdıklarını söyleyerek tesislerin hayırlı olmasını diledi.

HABER MERKEZİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN