Buharkent Belediyesi'nin Mutlu Günü

Aydın'ın Buharkent ilçe belediyesinde bebek mutluluğu. Buharkent Belediyesi personeli Orçun Yusuf ve Serenay Kamalı ailesinin erkek bebekleri dünyaya geldi. Personelinin mutluluğuna Başkan Mehmet Erol'da ortak oldu. Başkan Erol: 'Şimdi tam bir aile oldular' dedi.

PAYLAŞ
Kentte Yaşam - Ali Soydemir

Buharkent belediyesi basın ve Halkla İlişkiler Personeli Orçun Yusuf Kamalı baba oldu. Personelinin baba oluşunu an be an takip eden Belediye Başkanı Mehmet Erol, hastane sürecinde dahi desteğini esirgemedi. Belediye Başkanının bu davranışı karşısında çok mutlu olduğunu ifade eden Kamalı: “Makam şoförlüğünü yapmış olduğum çok sevdiğim başkanım her anımızda yanımızdaydı. Tüm personeline olduğu gibi acı günümüzde de mutlu günümüzde de her zaman yanımızda yer aldı. Geçtiğimiz pazar gece yarısı bebeğimiz dünyaya geldi. Beni küçüklüğümden bu yana büyüten dedem Yusuf’un ismini ve yanına da Uygar ismini koyduk. Eşim Serenay’ın sağlık durumu da gayet iyi. Başta çok değerli başkanım olmak üzere mutlu günümüzde yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Aileye katılan Yusuf Uygar bebekle Kamalı ailesinin büyüdüğünü ifade eden Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, “Belediyemizin sevilen bir personelinin baba olması bizleri çok mutlu etti. Şimdi tam bir aile oldular. Allah yollarını ve bahtlarını açık etsin inşallah. Serenay ve Orçun Yusuf Kamalı ailesini ve tüm yakınlarını tebrik ediyorum. Rabbim mutluluklarını daim etsin inşallah. Bebeğimize de sevdikleri ile beraber uzun, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir ömür diliyorum” dedi.

Ali SOYDEMİR

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN