Etiketler

Başkan Kaplan'dan sağlık kahramanlarına moral

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ziyarette bulunduğu Koçarlı Devlet Hastanesi'nde sağlık çalışanlarının anlamlı günlerini kutladı. Çiçek hediye ettiği sağlık çalışanlarıyla birlikte kutlama pastası da kesen Başkan Kaplan, daha sonra hastanede Kovid-19 ikinci doz aşısını da oldu.

Kuşadası Belediyesi pandeminin gerçek kahramanlarını unutmadı

Kuşadası Belediyesi, pandemi döneminde gece gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışan sağlık çalışanlarını 14 Mart Tıp Bayramı'nda unutmadı. Kentteki sağlık kuruluşlarını ziyaret eden Kuşadası Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ömer Cevat Göğez, sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı'nı kutlayarak hediyelerini verdi.

Nazilli Devlet Hastanesi'nde 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı

Nazilli Devlet Hastanesi'nde sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı.

Açıkgöz ve beraberindeki heyet Vali Aksoy ile bir araya geldi

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz ve beraberindeki heyet '14 Mart Tıp Bayramı' dolayısıyla Aydın Valisi Hüseyin Aksoy'u ziyaret etti.

Aydın Tabip Odası 14 Mart Tıp Bayramını kutladı

Aydın Tabip Odası 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinlikte Atatürk Anıtı'na çelenk sundu, ardından basın açıklamasında bulundu.

Kaymakam Ülkü, sağlık çalışanlarının günlerini kutladı

Aydın'ın Buharkent ilçe Kaymakamı Kemal Ülkü, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Günün anlam ve önemine ithafen tüm sağlık çalışanlarını günlerini kutlayan Kaymakam Ülkü, 'Yurdumuzun her köşesinde Covid-19 pandemisi ile mücadelede üstün başarı gösteren, insan sağlığına fedakrca hizmet eden hekimleri ve tüm sağlık çalışanlarını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum' dedi.

Kaymakam Ülkü, Sağlık Çalışanlarının Günlerini Kutladı

Aydın’ın Buharkent ilçe Kaymakamı Kemal Ülkü, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Günün anlam ve önemine ithafen tüm sağlık çalışanlarını günlerini kutlayan Kaymakam Ülkü, “Yurdumuzun her köşesinde Covid-19 pandemisi ile mücadelede üstün başarı gösteren, insan sağlığına fedakârca hizmet eden hekimleri ve tüm sağlık çalışanlarını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

MHP Aydın İl Başkanı Alıcık'ın '14 Mart Tıp Bayramı' mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, '14 Mart Tıp Bayramı' dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali Aksoy, 'Sağlık çalışanları, dünyanın en zor ve en onurlu işlerinden birini yapıyorlar'

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy '14 Mart Tıp Bayramı' dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Aksoy, Sağlık çalışanları, dünyanın en zor ve en onurlu işlerinden birini yapıyorlar dedi.

İsimleri fidanlarda yaşatılacak

14 Mart Tıp Bayramı kapsamında korona virüs sebebiyle hayatını kaybeden sağlık çalışanları anısına 176 adet fidan dikildi.

Aydında, virüs nedeniyle sessiz kutlama

Aydın’da 14 Mart Tıp Bayramı bu yıl, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle sessiz kutlandı. Aydın Tabip Odası tarafından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen çelenk koyma töreninde güncel sağlık sorunlarından ziyade koronavirüs konuşulurken, Tabip Odası Başkanı Hakan Karagözlü, herkesin yetkili ve sorumlu kişi ve kurumlarca önerilen tedbirleri almasını istedi.

Tabipler halı sahada bir araya geldi

Aydın Tabip Odası’nın 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında hekimler halı sahada bir araya geldi. Kırsal Kocagür Mahallesi’nde bir araya gelen hekimlerin futbol karşılaşmasını hanımlar yönetti.

Hekimler bu defa objektif ile gerçekleştirdikleri maharetleri sergilediler

Aydın Tabip Odası’nın, 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında geleneksel hale getirdiği resim ve fotoğraf sergisi Forum Aydın’daki sergi salonunda açıldı. Hekimlerin bizzat kendi eserlerinden oluşan sergideki fotoğraf ve resimler göz doldurdu.