Etiketler

Kadına şiddete voleybol müsabakası ile dikkat çektiler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın sağlık çalışanları ile Aydın Gençlik ve İl Müdürlüğü personelleri arasında voleybol müsabakası düzenlendi. Kadına karşı şiddete dikkat çekilen müsabakayı 'dostluk' kazandı.

AK Parti Aydın tekstilci kadınları unutmadı

AK Parti Aydın İl Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Efeler ilçesindeki bir tekstil fabrikasını ziyaret ederek kadın çalışanların gününü kutladı.

Kuşadası AK gençlerden anlamlı etkinlik

AK Parti Kuşadası Gençlik Kolları Başkanı Seyfullah Zeyrek ve yönetim kurulu üyeleri 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla Kuşadası'nda ikamet eden kadınlara karanfil takdim etti.

Nazilli'de kadınlar unutulmadı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle çok sayıda etkinlik düzenlendi. Cumhuriyet döneminin ilk seçilmiş kadın muhtarı olan Gül Esin ise mezarı başında anılırken adına açılan park ile de ismi ölümsüzleştirildi.

Başkan Kaplan kadınları unutmadı

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadınları unutmadı. Koçarlı pazarındaki kadın pazarcı esnaflarıyla işletmecilere bin adet karanfil dağıtarak anlamlı günlerini kutlayan Başkan Kaplan, 'Kadınlar sadece bir güne özgü değil her gün başımızın tacıdır' dedi.

Nazilli itfaiyesinden kadınlar gününde anlamlı mesaj

Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Nazilli İtfaiye Amirliği'nde görevli itfaiyeciler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yaptıkları paylaşımla takdir topladı.

Efeler'de kadınlar unutulmadı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Efeler Belediyesi tarafından gerçekleştirilen etkinliklerde kadınlar unutulmadı.

TOBB Aydın Kadın Girişimciler Kurulu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 'ne bağlı Aydın Ticaret Borsası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Aydın Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Başkanı ve Ege Bölge Temsilcisi Esen Türker, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutladı.

Milletvekili Savaş Kadınlarımız adına reform niteliğinde değişiklikleri hayata geçirdik

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada hükümet olarak kadınlar adına reform niteliğinde değişiklikleri hayata geçirdiklerini söyledi.

Milletvekili Savaş Kadınlarımız adına reform niteliğinde değişiklikleri hayata geçirdik

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada hükümet olarak kadınlar adına reform niteliğinde değişiklikleri hayata geçirdiklerini söyledi.

AK Parti Efeler İlçe Başkanı Elbir, 'Kadınlarımız, geleceğin teminatı toplumun temel taşıdır'

AK Parti Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Elbir, Kadınlarımız, geleceğin teminatı toplumun temel taşıdır dedi.

Başkan Güler Kadınlarımız aynı zamanda gelecek nesillerin mimarlarıdır

Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda; 'Kadınlarımız; bizlerin en iyi şekilde yetişmesini sağlayan, gelecek nesillerin mimarlarıdır dedi.

MHP Aydın İl Başkanı Alıcık, kadınları unutmadı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Alıcık, Kadınlar güçlensin, Türkiye büyüsün dedi.

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy'un '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' mesajı

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Aksoy, 8 Mart dünyada kutlanan en anlamlı günlerden birisidir dedi.

Vali Aksoy, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Nazilli Kent Konseyi Kadın Meclisinden örnek program

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen programa katıldı.

Didimli Romanlar şehitleri andı, kadınları günlerini kutladı

Aydının Didim ilçesinde faaliyet gösteren Didim Rumelili Romanlar Derneği şehitler için lokma hayrında bulundu, ardından kadın üyelerinin 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutladı.

Başkan Kaplan Çakırbeyli pazarında Kadınlar Gününü kutladı

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebiyle eşi Nazlı Kaplan ile birlikte Çakırbeyli pazar yerinde kadınlara karanfil dağıtıp günlerini kutladı. Kaplan Kadınlar gününde yayınladığı mesajda şunları kaydetti.

Kuyucakta Kadınlar Günü kutlandı

Kuyucak Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Kuyucak Çok Amaçlı Kapalı Pazaryeri’nde kadınlara karanfil dağıttı.

Kaymakam Şahinden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Efeler Kaymakamı Cemal Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Didimli esnaflardan kadınlar özel indirim günleri

Aydın’ın Didim ilçesinde, Esnaf ve Sanatkarlar Odası öncülüğünde 8 Mart Dünya kadınlar günü dolayısıyla indirim günleri etkinliği düzenlenecek

Vali Köşgerin 08 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger 08 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kuşadasında 16 kadın ressamın eserlerinin yer aldığı sergi açıldı

Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" kapsamında hazırlanan ve 16 kadın ressamın 40 eserinin yer aldığı “Bir Güne Kadın mı Dediniz?” isimli karma resim sergisine ev sahipliği yapmaya başladı.

AYTO Kooperatif Atölyesi çalışmaları devam ediyor

Geçtiğimiz 8 Mart’ta Aydın Kadın Girişimciler Kurulu tarafından organize edilen ve “AYTO’da Kadın İş’te Kadın” sloganıyla hayata geçirilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programında TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve AYTO Başkanı Hakan Ülken tarafından açılışı yapılan AYTO Kooperatif Atölyesi, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.