Etiketler

CHP Nazilli İlçe Yönetiminde 11 kişi istifa etti

Aydın'ın Nazilli ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetiminden 11 kişinin istifa etmesi sonucu Serkan Sevim yönetimi düştü. İstifaları değerlendiren CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, 'İstifalar bize ulaştı. En kısa sürede yeni başkan atayacağız' dedi.

CHP Nazilli’de yönetimden istifalar; Serkan Sevim Yönetimi Düştü

Aydın’ın en büyük ilçesi Nazilli’de Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Yönetiminde gerçekleşen toplu istifalar konuşuluyor. CHP Nazilli'de 11 kişinin istifa etmesi sonucu Serkan Sevim yönetimi düştü. İstifaları değerlendiren CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, “İstifalar bize ulaştı. En kısa sürede yeni başkan atayacağız” dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Sultanhisarlı muhtarlarla bir araya geldi

Aydın Büyükşehir Belediyesi (ABB) katılımcı belediyecilik anlayışıyla, hızlı ve etkin çalışma planı için düzenlediği muhtar toplantılarını Sultanhisar ilçesi ile sürdürdü. Atça Kültür Merkezi'nde gerçekleşen toplantıya ABB Başkanvekili Barış Altıntaş, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, ASKİ Genel Müdürü Hakan Olkaç, Fen İşleri Daire Başkanı Ufuk Serdar Özmen ve CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır katıldı.

Başkan Çankır'a doğum günü sürprizi

CHP Aydın Milletvekili Ali Çankır, 52. yaş günü pastasını, partisinin il binasında partililer tarafından sürprizle kesiti. Partililer İl Başkanı Çankır'a sağlıklı, mutlu başarılarla dolu bir ömür diledi.

CHP İl Başkanı Çankır; Duruşmayı biz de takip edeceğiz

CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir hakkında ‘Devlet büyüklerine hakaret’ suçlaması ile ilgili açılan davanın yarınki duruşmasına kendilerinin de takip edeceğini söyledi.

CHP İl Başkanı için kayıp ilanı veren Kalınomuz partiden ihraç edildi

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) bir çok görevde bulunan ve mevcut İl Başkanı Ali Çankır için geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan ’kayıp ilanı’ veren eski il Başkanı Barkan Kalınomuz partisinden ihraç edildi.

CHP Aydın İl Başkanı Çankırdan, İnsan Hakları Günü açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, 10 Aralık İnsan Hakları Günü dolayısıyla basın mensuplarına açıklamada bulundu.

CHP İl Başkanı için kayıp ilanı

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Teşkilatı’nın önde gelen isimlerinden ve aynı zamanda eski il başkanlarından Barkan Kalınomuz, mevcut il başkanı için sosyal medya hesabından ‘Kayıp ilanı’ verdi. Uzun süredir ortalıkta görünmediği, telefonlara bakmadığı ve mesajlara da cevap vermediği ileri sürülen CHP İl Başkanı Ali Çankır için verilen bu kayıp ilanının altına bazı partililer ilginç yorumlarda bulundular.

CHP İl Başkanı Çankır; Eski Başkan Aksuyu eleştirdi

CHP Aydın İl başkanı Ali Çankır, yaptığı basın açıklaması ile eski Aydın Belediye Başkanı Hüseyin Aksu’yu sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamalar nedeniyle eleştirerek “Bu işler sosyal medyadan tehditle olmaz. Amacın koltuk ise sana bir koltuk alalım evinde otur dinlen” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Başkan Erdeni ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden’i ziyaret etti.

Kadınlar istedi, Başkan Atay yaptı

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay Merkez Yeniköy Mahallesi’nde yaşayan kadınlara seçim zamanı verdiği sözü tutarak yapımı tamamlanan Kadınlar Parkının açılışı gerçekleştirildi. Şenlik havasında gerçekleştirilen açılışa CHP Denizli Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Evrim Karakoz, mahalle sakinleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Ali Çankır; “CHP olarak halkımızın dertlerine derman olmaya çalıştık”

AYDIN (İHA) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

CHP İl Başkanı Çankırdan Didim Belediye Başkanı Atabaya destek

AYDIN (İHA) – CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, rant odaklarının hedefi haline geldiğini iddia ettiği Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’a destek verdi.

CHP İl Başkanı Çankır, Deniz Gezmiş ve arkadaşlarını unutmadı

AYDIN (İHA) – CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Deniz Gezmiş ve arkadaşlarını ölüm yıldönümlerinde unutmadı.

CHP İl Başkanı Çankır gazetecileri unutmadı

AYDIN (İHA) – CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Dünya Basın Özgürlüğü Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Ali Çankır; “CHP, af teklifine karşı değildir”

AYDIN (İHA) – CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, “Cumhuriyet Halk Partisi af teklifine yani kader mahkumlarının salıverilmesine karşı değildir” dedi.

CHP, Aydın İl Genelindeki teşkilat binalarını ziyarete kapattı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, korona virüs tedbirleri kapsamında Aydın il ve 17 ilçe teşkilatı başta olmak üzere kadın ve gençlik kollarının tedbir süreci kapsamında ziyaretlere kapatıldığını açıkladı. Kararın genel merkez tarafından alındığını belirten İl Başkanı Ali Çankır, “Kendimizi korumak birbirimizi korumakla başlar. Bu nedenle önce kendimizi sonra birbirimizi korumak için fiziki ziyarete kapalıyız” dedi.

Koçarlı Belediye Başkanı Kaplandan, CHP İl Başkanı Çankıra cevap

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, CHP İl Başkanı Ali Çankır’ın AK parti’nin Koçarlı’da kıl çadırda yaptığı kongreyi eleştirmesi üzerine yaptığı açıklamada “15 yıldır yönettiğiniz ilçede bir salon dahi yapmamışsınız. Biz Yörük çocukları olarak kültürümüzün bir parçası olan kıl çadırda kongre yaptık. Kültürümüzü küçümseyen Ali Çankır, sen kimsin kime ve neye hizmet edersin?” diye cevap verdi.

CHP İl Başkanı Çankır; “8 Mart, kadın dayanışması ve mücadelesinin simgesidir”

AYDIN (İHA) – CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kadın dayanışması ve mücadelesinin simgesidir” dedi.

CHP İl Başkanı Çankırda ileri biyolojik arıtma tesisi açıklaması

AYDIN (İHA) – CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilmek istenen ‘İleri Biyolojik Arıtma Yatırım’ projesinde yaşanan yer tahsis sorununu değerlendirdi.

CHP İl Başkanı Çankır, “Okullar siyaset üstü bir konudur”

AYDIN (İHA) – CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, “Okullarımızın depremlere olan dayanaklığı konusunda yapılacak olan çalışmanın siyaset üstü bir konudur” dedi.

CHP İl Başkanı Çankır; “Bu Pazar seçim olsa, seçime en hazır il örgütüyüz”

AYDIN (İHA) – CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, hafta sonu yapılan kongrede yeniden göreve seçilmesinin ardından yeni yönetimiyle birlikte mazbatasını aldı.

CHP İl Başkanı Çankır; “Şimdi hep birlikte hedefe yürüme vaktidir”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 37. Olağan Aydın İl Kongresi’nde yeniden göreve seçilen İl Başkanı Ali Çankır, “Şimdi çizmeleri yeniden giyme vaktidir” dedi.

Ali Çankır, güven tazeledi

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Teşkilatı’nın bugün yapılan 37. olağan genel kurulunda Mevcut başkan Ali Çankır, güven tazeledi.

CHP İl Başkanı Çankır; “Söyleyecek sözümüz, değiştirecek gücümüz var”

AYDIN (İHA) – CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, “Söyleyecek sözümüz, değiştirecek gücümüz var” diyerek, Aydınlıları hafta sonu yapılacak il kongresine davet etti.

CHP İl Başkanı Çankırdan Yunan vekile sert tepki

CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Türk Bayrağına saygısızlık yapan Yunan vekile sert tepki gösterdi.

CHP İl Başkanı Çankırdan, Bozdoğan Belediye Başkanı Altıntaşa ‘sözünde dur çağrısı

CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, yaptığı basın açıklaması ile Bozdoğan Belediyesi’nde siyasi ve ideolojik sebeplerle çalışan kıyımı yapıldığını belirterek, Bozdoğan Belediye Başkanı’nın göreve geldikten sonra; önce 82 şimdi de 71 kişi olmak üzere 153 kişiyi işinden ettiğini söyledi. Başkan Ufuk Altıntaş’a seçim sürecinde verdiği sözleri hatırlatan CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Ak Partili Başkan Ufuk Altıntaş’ın kış ortasında 153 aileye işsiz ve aşsız bıraktığını belirterek Altıntaş’a ithafen “Bu yaptığın büyük bir vebaldir. Sözünde dur” diye konuştu.

CHPli belediye başkanlarıdan Elazığa yardım

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP’li belediye başkanları ile birlikte Elazığ’a destek vereceklerini belirtti.

CHP İl Başkanı Çankır, Uğur Umcuyu unutmadı

AYDIN (İHA) – CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, “Uğur Mumcu araştıran, sorgulayan ve korkusuzca mesleğini icra eden bir gazeteciydi” dedi.

Aydın CHPden iktidar temsilcilerine jeotermal tepkisi

AYDIN (İHA) – CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen’in Jeotermal Enerji Santralleri (JES) hakkında yaptığı açıklamaya tepki gösterdi.