Etiketler

Nazilli’de mezarlıklar pırıl pırıl

Aydın’ın en büyük ilçesi olan Nazilli’de Belediye Başkanı Özcan’ın talimatı ile tepeden tırnağa temizlendi. Ramazan Ayı başlamadan temizlik ve bakımları yapılan mezarlıkların durumu vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Nazilli Belediyesi sosyal belediyecilikte sınıfı geçti

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın talimatlarıyla 2021 yılı itibariyle hayata geçirilen 'Güneşli Evler Projesi' bir ailenin daha yüzünü güldürdü.

Yerel Lezzetlerin Yeni Adresi ‘Köy Usulü’ Açıldı

Uzun ve sağlıklı yaşamın merkezi olarak bilinen, yılın dört mevsiminde yetişen ürünleri ile birçok gıda markalarını bünyesinde barındıran Nazilli’de yeni bir yerel lezzet satış noktası daha ilçe halkının hizmetine sunuldu. İlçeye değer katan destekleri ile tanınan Nazillili fotoğraf sanatçısı Muammer Taşdelen, bundan böyle tanıtımlarını yaptığı ürünlerin satışını da yapacak.

Nazilli'deki usulsüzlük iddialarına Başkan Özcan'dan yanıt verdi

Nazilli Belediyesi tarafından gerçekleştirilen taş ihalesinde yolsuzluk yapıldığı iddialarını yanıtlayan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; 'Kamuoyunda algı oluşturulmaya çalışılan usulsüzlük ve yolsuzluk gibi ithamlar tamamen asılsızdır ve hizmetlerimizi durdurma maksatlıdır' dedi.

Sümerpark Büyükşehir ve Nazilli Belediyesi işbirliği ile yenileniyor

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Daire Başkanı Ufuk Serdar Özmen, Sümerpark'ta yapılan yenileme çalışmalarını inceledi. Başkan Özcan, 'Büyükşehir'in bu alanda hizmet verecek olması Nazilli için kazanımdır' dedi.

Nazillili muhtarlar ÖRKOOP'ta buluştu

Aydın Nazilli'de geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Nazilli Muhtarlar Derneği Genel Kurlunda yeniden seçilen Muhtar Zeki Açık ve dernek üyesi muhtarlar Başkan Kürşat Engin Özcan ile ÖRKOOP'ta bir araya geldi. Toplantıda konuşan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, muhtarlara seslenerek; ''Birlik beraberlik içerisinde çalışacağız'' dedi.

Nazillili Muhtarlar ÖRKOOP’ta Buluştu -Başkan Özcan ''Birlik Beraberlik İçerisinde Çalışacağız''

Aydın Nazilli’de geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Nazilli Muhtarlar Derneği Genel Kurlunda yeniden seçilen Muhtar Zeki Açık ve dernek üyesi muhtarlar Başkan Özcan ile ÖRKOOP’ta bir araya geldi. Toplantıda konuşan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, muhtarlara seslenerek; ''Birlik Beraberlik İçerisinde Çalışacağız'' dedi.

NGC Başkanı Özmen’in Amcası Toprağa Verildi

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Ümit Özmen’in amcası Hidayet Özmen, son yolculuğuna uğurlandı.

Başkan Özcan 'Pandemiye rağmen ticari işletmelerin açılması bizi mutlu ediyor'

Aydın'ın Nazilli ilçesinde gıda işletmesi Belediye Başkanı Kürşat engin Özcan'ın katılımı ile açıldı.

Dönerle Sanatın Buluştuğu Adres; Picasso Döner Nazilli’de

‘Alışkanlıklarınızı değiştiriyoruz’ sloganı ile dönerle sanatı buluşturan eşsiz yerel lezzet ‘Döner’ Picasso Döner ismi ile Nazilli’de yeni şubesine kavuştu.

Gazeteciler Cemiyeti, Başkan Özcan'ı ziyaret etti

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen ve yönetim kurulu üyeleri, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ı makamında ziyaret etti. Başkan Özcan'a belediyecilik çalışmalarında başarılar dileyen NGC heyeti, gazetecilerin desteklenmesine yönelik yürütülen proje ve etkinlikler hakkında bilgiler verdi.

Başkan Özcan; “Köylerimize hizmet için çalışmaya devam ediyoruz”

Aydın’ın en büyük ilçesi Nazilli’de belediye tarafından köylere hizmet götürülmeye devam ediliyor. Köylere hizmet kapsamında ekipler Hamidiye Mahallesi’nde yer alan köy içi yollarda yenileme çalışması başlattı.

Başkan Özcan özel öğrencileri yalnız bırakmadı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Güzelköy Özel Eğitim Uygulama Okulu'nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Özcan, asırlık çınarları unutmadı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla 103 yaşındaki Didar Aygın ve 90 yaşındaki Akif Koç ile eşini evlerinde ziyaret etti.

Meşhur Urfa Baklavalarını Nazillililerle Buluşturdular

Aydın’ın Nazilli ilçesinde pandemiye rağmen her geçen gün artan işyeri açılışlarına bu kez Urfa’nın meşhur baklavalarının tanıtıldığı ve Nazillililerle buluşturulduğu mekan dahil oldu. Başkan Özcan’ın kurdelesini kestiği işyerinde ilk tadımı ise yine Başkan Özcan yaptı.

Meşhur Urfa Baklavalarını Nazillililerle Buluşturdular

Aydın’ın Nazilli ilçesinde pandemiye rağmen her geçen gün artan işyeri açılışlarına bu kez Urfa’nın meşhur baklavalarının tanıtıldığı ve Nazillililerle buluşturulduğu mekan dahil oldu. Başkan Özcan’ın kurdelesini kestiği işyerinde ilk tadımı ise yine Başkan Özcan yaptı.

Meşhur Urfa Baklavalarını Nazillililerle Buluşturdular

Aydın’ın Nazilli ilçesinde pandemiye rağmen her geçen gün artan işyeri açılışlarına bu kez Urfa’nın meşhur baklavalarının tanıtıldığı ve Nazillililerle buluşturulduğu mekan dahil oldu. Başkan Özcan’ın kurdelesini kestiği işyerinde ilk tadımı ise yine Başkan Özcan yaptı.

Personelinden Başkan Özcan'a zam teşekkürü

Aydın'ın Nazilli ilçesinde geçmiş dönem alacakları ödenen ve maaşlarına da zam alan belediye çalışanları Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a teşekkür sürprizi yaptı.

Personelinden Başkan Özcan’a Zam Teşekkürü

Aydın’ın Nazilli ilçesinde geçmiş dönem alacakları ödenen ve maaşlarına da zam alan belediye çalışanları Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a teşekkür sürprizi yaptı.

Nazilli'de 5 bin kişiye kandil şerbeti dağıtıldı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; Miraç Kandili dolayısıyla Osmanlı Çeşmesi'nden akıtılan 5 bin kişilik şerbeti vatandaşlara ikram etti.

Nazilli'de Kadınlar Günü'nde emekçi kadınlar unutulmadı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve Cezaevi Savcısı Ali Okur, Nazilli E Tipi Cezaevi Müdürü Hasan Elpe'nin ev sahipliğinde kadın hükümlü ve tutuklular ile personelleri ziyaret ederek çiçek takdiminde bulundu.

Nazilli yaza ışıl ışıl giriyor

Aydın’ın Nazilli ilçesi baharla birlikte görsel şölene hazırlanıyor. Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmalar aralıksız sürerken kentin her bir bölgesi hem temizlik hem de aydınlatma çalışmaları ile ışıl ışıl olmaya başladı. Çalışmaların sürdüğü alanlardan bir olan Cumhuriyet Mahallesi 187 Sokak kavşağındaki aydınlatma çalışması ise mahalle sakinlerinin beğenisini topladı.

Nazilli Belediyesi Mart ayı meclis toplantısı yapıldı

Nazilli Belediyesi Meclis ayı olağan toplantısı, meclis üyelerinin katılımı ile Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan başkanlığında nikah salonunda yapıldı. Toplantıda 17 madde görüşülerek karara bağlandı.

Demirci Mehmet Efe Nazillide anıldı

Milli Mücadele Kahramanı Demirci Mehmet Efe, vefatının 60’ıncı yılında kabri başında düzenlenen törenle anıldı. Eğriboyun Mezarlığı’nda düzenlenen törene Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Demirci Mehmet Efe’nin ailesi ve basın mensupları katıldı. Kovid-19 tedbirleri kapsamında düzenlenen programda Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından Demirci Mehmet Efe’nin kabrine çiçek bırakıldı.

Başkan Özcan gazetecilerin günlerini kutladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede aktif olarak faaliyet gösteren basın mensuplarını ziyaret etti.

Başkan Özcandan görev başındakilere yılbaşı sürprizi

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan yılbaşı akşamı görev yapan tüm kamu personelinin yeni yılını kutladı.

Başkan Özcanın yeni yıl mesajı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan yayınladığı mesaj ile Nazillilerin yeni yılını kutladı.

Nazilli Belediyesi yeni yılda işçinin yüzünü güldürdü

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, işçi maaş ve ikramiyelerinin yeni yıl öncesi hesaplarına yatırılacağını müjdeledi.

Nazillideki sosyal alana vefatının 84. yılında Milli Şairin ismi verildi

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, vefatının 84. yılında Mehmet Akif Ersoy’u anarak, Milli Şair’in adının Zafer Mahallesi’ndeki yaklaşık 3 bin metrekare alan üzerine kurulan parka verildiğini duyurdu.

Başkan Özcan, zirvedeki yerini korumaya devam ediyor

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, özel bir araştırma şirketi tarafından yayınlanan 2020’nin En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları listesinde yüzde 62,6 oranla 3’üncü sırada yer aldı.