Kürşat Engin Özcan Haberleri

Kürşat Engin Özcan Haberleri

Başkan Özcan, Amatör Spor Haftası'nda sporcuları unutmadı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 3-9 Ekim Amatör Spor Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Özcan ikiz kardeşlerle 85 yıl öncesine döndü

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla 96 yaşındaki ikiz kardeşler Zehra Durnal ve Necmiye Erçakmak'ı evlerinde ziyaret ederek Atatürk'ün Nazilli'ye gelişinin 85. yıldönümü kutlamalarına davet etti.

Nazilli’de Kırmızı Çizgiler Çekildi

Aydın’ın Nazilli ilçesinde tüm Türkiye’de olduğu gibi ‘Öncelik hayatın, öncelik yayanın’ etkinlikleri kapsamında yaya geçitlerine kırmızı çizgi çekildi. İlçe protokolünün de katıldığı etkinlikle öğrencilerin açtıkları pankartlarla sürücülere duyarlı olmaya davet etti.

Nazilli, Halter Milli Takımı'na sahip çıktı

Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Talat Ünlü, haltere verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a teşekkür etmek ve 15-25 Ekim tarihleri arasında Arnavutluk'un başkenti Tiran'da yapılacak olan 23 yaş altı ve gençler Avrupa Şampiyonası'na Nazilli'de hazırlanan Halter Milli Takımı'nı ziyaret etmek için Nazilli'ye geldi.

Akademisyenler, Başkan Özcan'la buluştu

Kurtuluşunun 100. yılında Geçmişten Geleceğe Nazilli Sempozyumu Düzenleme Kurulu Üyeleri Doç. Dr. Tuncay Ercan Sepetcioğlu, Doç. Dr. Sedat Akkurnaz ve Dr. Arzu Özver ile Öğr. Gör. Aytekin Kalkan, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Yavuz’dan NDH’ye Ziyaret

Aydın’ın Nazilli ilçesinde bir süre önce Nazilli Devlet Hastanesi Başhekim Vekilliğine getirilen Uzm. Dr. Necati Akkaya ve hastane yönetimini ziyaret eden AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, hastane yönetiminden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Nazilli’nin kanayan yarası sel baskınlarına çözüm aranıyor

Aydın’ın Nazilli ilçesinde mevsim dışı yağan yağmurlarda yaşanan sel baskınlarında büyük zarar gören 3 mahalle için çözüm çalışmaları başlatıldı.

Nazilli’de Gaziler Günü Kutlamaları

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e mareşal rütbesi ve gazi unvanı verilişinin yıldönümü ve gaziler günü nedeniyle etkinlikler düzenlendi.

Başkan Özcan Halter Milli Takımı'yla bir araya geldi

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 15 Ekim-25 Ekim tarihleri arasında Arnavutluk'un başkenti Tiran'da yapılacak olan 23 yaş altı ve gençler Avrupa Şampiyonası'na Nazilli'de hazırlanan Halter Milli Takımı'nı ziyaret etti.

Başkan Özcan sokak hayvanları projesini açıkladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan Nazilli Hayvan Severler Derneği Başkanı Mehmet Gürkan Tığoğlu ve Hayvan Hakları Federasyonu(HAYTAP) gönüllüleri ile başkanlık makamında basın toplantısı düzenledi.

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı başladı

Tüm yurtta olduğu gibi Aydın’ın Nazilli ilçesinde de 2022-2023 eğitim-öğretim yılı Atatürk anıtına çelenk sunumuyla başladı.

Nazilli Belediyesi Personellerine İş Sağlığı Eğitimi

Nazilli Belediyesi ve Ege OSGB işbirliğiyle belediye çalışanlarına temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.

Ünlü profesörler Nazilli için konuştu

Nazilli Kaymakamlığı, Nazilli Belediyesi ve Adnan Menderes Üniversitesi tarafından düzenlenen Kurtuluşun 100. Yılında Geçmişten Geleceğe Nazilli Sempozyumu sona erdi.

Başkan Özcan zabıta haftasında personeliyle akşam yemeğinde buluştu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Zabıta Teşkilatı'nın 196. Kuruluş yıldönümünde zabıta personeliyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

Bosna Hersek Belediye Başkanı'ndan Nazilli'ye övgü dolu sözler

Düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü kutlamaları nedeniyle Nazilli'ye gelen Bosna-Hersek Jablanica Belediye Başkanı Damir Şabanoviç, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ı makamında ziyaret etti.

Nazilli’nin kurtuluş etkinlikleri sempozyumlar ile devam ediyor

Kurtuluşunun 100. yılında ‘Geçmişten Günümüze Nazilli Sempozyumu’ Nazilli Kültür Merkezi’nde başladı.

6 farklı ülkeden gelen misafirlerin Başkan Özcan ziyareti

Nazilli'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen kutlama programına katılmak için 6 ülkeden gelen 200 kişilik grup, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ı makamında ziyaret etti.

Nazilli'de hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 5 Eylül Nazilli'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümü kutlamaları öncesi ilçe genelinde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Zafer Bayramı’nın 100. Yıl dönümü kutlandı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramının 100. Yıl dönümü nedeniyle kutlamalar düzenlendi.

Başkan Özcan, futbol sevdalılarıyla buluştu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) ile Hangar Kafe Restoran'da düzenlenen dayanışma ve istişare toplantısında bir araya geldi.

Başkan Özcan'dan Engelli Derneklerine Kombine Kart Hediyesi

Nazilli Belediye Başkanı ve Nazilli Belediyespor Onursal Başkanı Kürşat Engin Özcan, Belediye Meydanı'nda kurulan kombine satış standını ziyaret ederek ilçedeki engelli derneklerine kombine kart hediye etti.

Aydın'daki EYT'lilerden Başkan Özcan'a destek talebi

Emeklilikte Yaşa Takılanlar(EYT) Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Aydın İl Başkanı Erol Yeryaran ve ilçe temsilcileri Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ı makamında ziyaret ederek destek istedi.

Türkiye'nin tanınmış akademisyenleri Nazilli'de buluştu

Türkiye'nin tanınmış deprem profesörü Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan ve beraberindeki 40 kişilik akademisyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın ev sahipliğinde kentin dört bir yanında turistik değere sahip noktaları ziyaret etti.

Nazilli'nin gururu kızlardan Başkan Özcan'a destek teşekkürü

Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonası 3.'sü Burcu İldem Gerçekten ve Büyükler Türkiye Şampiyonu Emine Tunç ve Kader Ata, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ı makamında ziyaret etti.

Bozyurt Mahallesi Muhtarı Güler'den Başkan Özcan'a hizmet teşekkürü

Nazilli Belediyesi ekipleri, kentin büyüyen noktalarından biri olan Bozyurt Mahallesi'nde yol yapım çalışmalarına başlarken, Mahalle Muhtarı Mehmet Güler Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a mahallelerindeki hizmetleri için teşekkür etti.

Başkan Özcan, Eğrek Alevi Bektaşi Kültür ve Cemevi'nin aşure ve lokma hayrına katıldı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan Eğrek Alevi Bektaşi Kültür ve Cem Evi Derneğinde düzenlenen aşure ve lokma hayrına katıldı.

Nazilli'de 30 yıllık hayal gerçek oldu

Aydın'ın Nazilli ilçesinde hizmete sunulan yer altı otoparkı düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışta sahne alan Gripin ise 'basın' kaprisi ile tepki çekti.

Başlama vuruşunu Başkan Özcan yaptı

Nazilli Beşiktaş Futbol Okulu'nun ev sahipliğini yaptığı 10-11 yaş kategorilerinde Ege Bölgesi Futbol turnuvası Başkan Kürşat Engin Özcan'ın başlama vuruşu ile start aldı.

Nazilli Cumhuriyet Mahallesi'nde 173 sokakta yol yenileme çalışmaları başladı

Cumhuriyet Mahallesi 173 sokakta yol yenileme çalışmaları Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın startıyla başladı. Başkan Özcan vatandaşların trafikte herhangi bir sorun yaşamaması adına alternatif yollar tercih edilmesinin önemine vurgu yaptı.

Nazilli’nin İl Olması İçin Kurulan Platform İlk Toplantısını Yaptı

Aydın’ın Nazilli ilçesi il olmak için çabalarını sürdürüyor. Atatürk’ün 1937 yılında Nazilli’ye geldiğinde ‘Nazilli atide il olacaktır’ sözleri üzerine tam 85 yıldır özlemle il olmayı bekleyen Nazillililer, son dönemde MHP Lideri Bahçeli’nin de sözleri ile heyecanlandı.