Etiketler

“Kooperatiflerde Kurumsallaşma” projesinin eğitim faaliyetleri gerçekleşti

Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen “Kooperatiflerde Kurumsallaşma” projesi kapsamındaki eğitim faaliyetleri gerçekleştirildi.

Didim sokakları beton santrali ile yenileniyor

Aydının Didim ilçesinde belediyenin giderlerinin azaltılması, kurumsal yerinde üretim daha hızlı hizmet anlayışıyla kurulan beton santraliyle Didim’in sokakları yeni bir çehreye kavuşuyor.

ADÜ Para Yönetimi Yarışmalarında 10. kez şampiyon oldu

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü öğrencisi Mehmet Berkay Yılmaz, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) ve Takasbank tarafından düzenlenen ‘Üniversiteli Fon Sepetim Yarışmas’ını kazandı.

GERKOOP Dağyeninin ardından ikinci süt tankını Çamköye koyacak

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in yoğun çalışmaları ile kurulan Germencik Üretim, İşletme ve Pazarlama Kooperatifi (GERKOOP), süt tankı koyma çalışmalarına devam ediyor. Süt üretiminde 50 tonun üzerinde bir kapasiteye sahip Germencik’te üreticilerin haklarının korunması, emek ve alın terinin tam karşılığını bulması amacıyla Belediye Başkanı Fuat Öndeş tarafından kurulan ve faaliyetlerine başlayan GERKOOP altyapı çalışmalarını sürdürüyor. Kurumsal kimliğini tamamlayan ve ilk olarak süt alanında çalışmalarına başlayan kooperatif geçtiğimiz hafta Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun katkılarıyla alınan ilk süt tankını Dağyeni Mahallesine koymuştu. İkinci tankın konması için Çamköy’de inşaat çalışmalarına başlayan Germencik Belediyesi ekipleri yapımın tamamlanmasının ardından süt tankını mahalleye koyacak. Kısa zaman içerisinde tüm çalışmaların tamamlanmasının ardından süt tanklarının faaliyete geçirilmesi planlanıyor.

Kuşadası Belediyesinin kurumsal logosu tescillendi

Kuşadası Belediyesinin yeni bir kurumsal kimlik oluşturmak amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında tasarlanan ve çok beğenilen yeni logosu Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillendi.

Nazilli Belediye logosu tescillendi

Nazilli Belediyesinin Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapmış olduğu başvuru üzerine kurumsal logosu tescillendi. Yapılan halk oylaması sonucu 1. seçilen logonun tasarımcısı Gökhan Çamurcu ise 10 bin lira para ödülünü ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapılması için belediyeye bağışladı.

NTOda kurumsallaşma adımları anlatıldı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde, Nazilli Ticaret Odası üyelerine “Sürdürülebilir Başarıda Kurumsallaşma Adımları” anlatıldı.

Karacasu MYO kurumsal logosunu ödüllü yarışmayla belirleyecek

Bu yıl kuruluşunun 20. yılını kutlayan Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu, resmi logosunu yarışmayla belirleyecek.

Başak Koleji kurumsal iş birliğine devam ediyor

Personna Psikoloji Danışma Merkezi, Pa.Ce Events, Nil Kuru Temizleme firmaları ile Aydın Özel Başak Koleji arasında protokol imzalandı.

Başak Kolejinden kurumsal iş birliği

Aydın Özel Başak Koleji kurumsal işbirliği kapsamında Aydın’da faaliyet gösteren iki firma ile protokol imzalayarak kurumsal iş birliğine gitti.

Başak Koleji üç firma ile kurumsal iş birliği yaptı

Aydın Özel Başak Koleji kurumsal işbirliği kapsamında Aydın’da üç firma ile protokol imzaladı.

Başak Koleji kurumsal işbirliği anlaşmalarına devam ediyor

AYDIN (İHA) – Aydın Özel Başak Koleji ile Yemen Kahvesi Aydın Şubesi arasında protokol imzalandı.

Başak Koleji üç firma ile kurumsal işbirliğine gitti

Özel Başak Koleji, Aydında faaliyet gösteren üç firma ile kurumsal iş birliği kapsamında protokol imzaladı.

Başak Koleji kurumsal işbirliği protokollerine devam ediyor

Aydın Özel Başak Koleji ile Aydın’da faaliyet gösteren özel bir Restoran ve Organizasyon işletmesi ile arasında hizmet sözleşmesi imzalandı.

Aydın Ekonomi Kulübü Basın Bayramını kutladı

Ekonomi Kulübü Aydın Şubesi Kurumsal İşlerden Sorumlu Başkan yardımcısı Ahmet Furkan Akkan, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesaj ile basın mensuplarının bayramını kutladı.

Başak Koleji ailesi Atatürk Spor Kompleksinden indirimli faydalanacak

Aydın Özel Başak Koleji ile Atatürk Spor Kompleksi işletmesi arasında kurumsal işbirliği kapsamında protokol imzalandı.

Başak Koleji kurumsal iş birliğine devam ediyor

Aydın Özel Başak Koleji ile pırlanta satışı yapan bir firmanın Aydın Şubesi arasında hizmet sözleşmesi imzalandı.