Mehmet Erol Haberleri

Mehmet Erol Haberleri

Başkan Erol, 'Gazilerimiz, Türk fedakarlığının ölümsüz destanlarıdır'

Gaziliğin vatan sevgisinin sembolü olduğuna dikkat çeken Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol; 'Türk fedakarlığının ölümsüz destanlarıdır' dedi.

Buharkent'te 2 mahalle futbol sahalarına kavuşuyor

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, seçim vaatlerinden olan Feslek ve Gelenbe mahallelerine futbol sahasının yapım çalışmalarının başladığını duyurdu.

Köşk Halkı Kurtuluşunun 100. Yılını Coşkuyla Kutladı

Aydın’ın Köşk ilçesinde düşman işgalinden kurtuluşun 100. yıldönümü kutlama etkinlikleri büyük coşkuya sahne oldu. Atlı Zeybekler ve mehter eşliğinde kortej yürüyüşü ile başlayan kutlamalar halk konseri doruğa ulaştı.

Buharkent’in Kurtuluşunun 100. Yılı Kutlamaları

Aydın’ın Buharkent ilçesinde düşman işgalinden kurtuluşun 100. yılı nedeniyle kutlama etkinlikleri düzenlendi. Kortej yürüyüşü ile başlayan etkinlikler Turgay Başyayla konseri ile son buldu.

Başkan Erol: "Türk Milletinin Yeniden Dirilişi'nin Sembolüdür"

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Erol'un çağrısına, Buharkentlilerden destek gelmeye devam ediyor

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol'un, ilçeye yapılması planlanan huzurevi projesi için yaptığı destek çağrısına Buharkentliler kayıtsız kalmazken, hayırsever bir vatandaş huzurevi için bağışta bulundu.

Başkan Erol: 'Bağışlanan Her Kan, Kurtarılan Üç Can Demektir'

Son yıllarda etkili olan pandemi süreci ile birlikte Aydın'da kan stokları kritik seviyelere gelirken Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, vatandaşlara kan bağışı çağrısında bulundu.

Buharkent’te vatandaşlara 2 ton taze incir dağıtıldı

Aydın’ın Buharkent ilçesinde 'Buharkent Belediyesi 16. Kültür Sanat Şenliği ve Taze İncir Festivali'nde ilçenin en önemli tarım ürünlerinin başında gelen Taze incirin tanıtılması amacıyla 2 ton taze incir vatandaşlara ikram edildi.

Burcu’dan Sanatçı Sonses’e ilan-ı aşk

Aydın'ın Buharkent ilçesinde 16.’sı düzenlenen 'Buharkent Belediyesi 16. Kültür Sanat Şenliği ve Taze İncir Festivali' sona erdi.

Başkan Erol: 'İncirde üst düzey bir kaliteye sahibiz'

Aydın'ın Buharkent ilçesinde '16. Taze İncir Festivali' düzenlenen açılış töreni ile başlarken, festivalin açılış konuşmasını yapan Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, 'İncirde üst düzey bir kaliteye sahibiz' dedi.

Başkan Erol, incir hasadına katıldı

Aydın'da hasat sezonunun başlamasıyla incir üreticileri hareketli günler yaşamaya başlarken Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol incir hasadına katıldı.

Başkan Erol, festivale davet etti

Buharkent 16. Kültür Sanat ve Taze İncir Festivali için geri sayım başlarken, Belediye Başkanı Mehmet Erol, herkesi festivale davet etti.

Taze İncirin Başkenti Buharkent’te Hasat Sezonu Başladı

Aydın’ın Buharkent ilçesinde taze incir sezonu başladı. Dünyaca ünlü erkenci taze incirin başkenti olarak bilinen Buharkent’te diğer bölgelere göre 2 hafta önce olgunlaşan gelen taze incirin hasat edilmeye başlaması ilçeyi de hareketlendirdi. İhracat hazırlığı yapan üreticiler şimdi de taze incir festivali için gün sayıyor.

Nazilli’nin İl Olması İçin Kurulan Platform İlk Toplantısını Yaptı

Aydın’ın Nazilli ilçesi il olmak için çabalarını sürdürüyor. Atatürk’ün 1937 yılında Nazilli’ye geldiğinde ‘Nazilli atide il olacaktır’ sözleri üzerine tam 85 yıldır özlemle il olmayı bekleyen Nazillililer, son dönemde MHP Lideri Bahçeli’nin de sözleri ile heyecanlandı.

Buharkent Belediyesi’nin Mutlu Günü

Aydın’ın Buharkent ilçe belediyesinde bebek mutluluğu. Buharkent Belediyesi personeli Orçun Yusuf ve Serenay Kamalı ailesinin erkek bebekleri dünyaya geldi. Personelinin mutluluğuna Başkan Mehmet Erol’da ortak oldu. Başkan Erol: “Şimdi tam bir aile oldular” dedi.

Başkan Erol, sezonun ilk incirini Vali Aksoy'a takdim etti

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy'u ziyaret ederek sezonun ilk incirini takdim etti.

Buharkent'e aynı anda 5 büyük proje

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, söz verdiği projeler ile ilgili açıklama yaparak aynı anda 5 büyük projenin devam ettiğini belirterek hayırlı olmasını diledi.

Buharkent Belediye Başkanı Erol'dan '15 Temmuz' mesajı

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, '15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü' dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Erol Kurban Bayramı’nı kutladı

Aydın’ın Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Buharkent, marka kentler arasına girdi

Uyguladığı projeler ve başarılı çalışmaları ile marka kentler arasına giren Buharkent Belediyesi, Aydın'da şehrin öz kaynağı olan jeotermal ile ısınacak ilk şehir olarak tarihe geçmeye hazırlanıyor. İlçeyi önemli bir vizyon kazandıran Belediye Başkanı Mehmet Erol, devam eden ve tamamlanarak hizmete başlamış projeleri hakkında bilgi verdi.

Başkan Erol, futbol sahası için Ankara'ya gitti

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, futbol sahası yapımı için sözleşme imzalamaya Ankara'ya gitti.

Başkan Erol, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, 2021-2022 eğitim-öğretim yılı ikinci döneminin sona ermesiyle birlikte, Buharkent Anaokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Başkan Erol, yurt dışından gelen öğrencileri ağırladı

Aydın'ın Buharkent ilçesi Kamilpaşa İlkokulu'nun ortağı olduğu öğrenci ve öğretmen değişim projesi olan ''Code Steam'' adlı Erasmus+ projesi ile İspanya, İtalya, Romanya, Sırbistan, 'dan ülkemize gelen 16 öğrenci ve 11 öğretmenden oluşan grup, Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol'u ziyaret etti.

Başkan Erol: 'Jeotermal ısıtma için 2 bin 500 aboneye ihtiyacımız var'

Aydın'ın Buharkent ilçesinde kentin jeotermalle ısıtma çalışmalarında yeni detaylar ortaya çıktı. Başkanı Mehmet Erol, geçtiğimiz içerisinde, kentin jeotermal enerji ile ısıtılması için başlattığı projeyi kent meydanında düzenlediği toplantı ile vatandaşlara anlatarak destek almasının ardından ilk etapta 500 başvuru gelince planda değişikliğe giderek projeyi kredi ile tamamlama kararı aldı. Başkan Erol: 'Jeotermal ısıtma için 2 bin 500 aboneye ihtiyacımız var. Halkımızın yükünü hafifletmek için iller bankasından kredi kullanacağız' dedi.

Dizginleri eline alan Başkan Erol'dan 'Gelenbe' daveti

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, alternatif turizmin kapısını aralayan Gelenbe Mesire Alanı'na, dikkat çekmek için ilginç bir yöntem izledi. Küçük bir at çiftliğinin de bulunduğu mesire alanında ata binen ve dizginleri eline alan Başkan Erol, vatandaşları yayla turizminin yeni adreslerinden olmaya aday Gelenbe'ye davet etti.

Başkan Erol'dan başarılı öğrencilere ödül

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, Aydın Valiliğinin desteklediği, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yaptığı Aydın Kazanım İzleme Sınavı ve Buharkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yaptığı Deneme Sınavlarında 2. Kanaat döneminde en fazla İlçe birinciliği elde eden öğrencileri ödüllendirdi.

Başkan Erol: 'Bu söylem açık itiraftır'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Demirtaş'ın serbest bırakılmasına yönelik yaptığı açıklamayı eleştiren Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol; 'Bu söylem, PKK/HDP ittifakının açık itirafıdır' dedi.

Yayla turizminin yeni adresi yeni sezona hazır

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, alternatif turizmin kapısını aralayan Gelenbe Mesire Alanı'nın yeni sezonda hizmete açıldığını duyurarak, vatandaşlar mesire alanına davet etti.

Buharkent'te ilk imza Başkan Erol'dan

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, ilçe genelindeki evlerin jeotermal ile ısıtılması için hayata geçirdiği projenin üye kayıt formunu ilk imzalayan kişi oldu.

Evleri 4 kat daha ucuza ısıtacak proje, vatandaşlara anlatıldı

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, kentin jeotermal enerji ile ısıtılması için başlattığı projeyi kent meydanında düzenlediği toplantı ile vatandaşlara anlattı. Halktan büyük destek alan Başkan Erol, ilçeyi 4 kat daha ucuza ısıtacak olan jeotermal enerji projesinin kışa girmeden tamamlanacağını ifade etti.