Etiketler

İstiklal Marşı'nın kabulünün 100'üncü yıldönümü

Aydın'ın Nazilli ilçesinde 12 Mart İstiklal Marşı'nın kabulünün 100. yılı ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma ilçe Programı düzenlendi. Menderes Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen etkinlikte İstiklal Marşı'nı güzel okuyan öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.

İstiklal Marşı’nın kabulünün yüzüncü yıldönümü

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulünün 100. yılı ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma ilçe Programı düzenlendi. Menderes Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen etkinlikte İstiklal Marşı’nı güzel okuyan öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.

Nazillili öğrencilerden Bayrağa ve Şehide Saygı nöbeti

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Nazilli Menderes Anadolu Lisesi öğrencileri Atatürk büstü ve bayrak gönderi önünde ’Bayrağa ve Şehide Saygı’ nöbeti tuttu.

ADÜ yükseköğrenim adaylarının tercihi olmaya devam ediyor

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ortaöğretim kurumlarını kampüs alanımızda ağırlamaya devam ediyor. Yılda yaklaşık 400 liseyi ve binlerce öğrencinin ağırlandığı kampüs tanıtım etkinliklerinin bu haftaki konukları, Nazilli Fen Lisesi ile Nazilli Menderes Anadolu Lisesi öğrencileri oldu.

Nazillili okçular Denizliden madalyalarla döndü

Aydın’ın Nazilli ilçesinde eğitim alanında başarıları ile adından sıkça söz ettiren Nazilli Menderes Anadolu Lisesi, ilk kez katıldıkları Denizli 5. Kazıkbeli Geleneksel Okçuluk Yarışmalarından madalyalarla döndü.

Turnikeli eğitimle devamsızlık azaldı, okul güvenliği arttı

Aydın’da, güvenliği artırmak için turnikeli geçiş sistemi kuran Nazilli Menderes Anadolu Lisesi, öğrencilerinin okula giriş-çıkış saatlerinin SMS ile anına velilere atıyor. Velilerin içini rahatlatan uygulama, aynı zamanda devamsızlıkların azaltılmasında da etkili oluyor.