Etiketler

Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluş Yıldönümü Kuyucak’ta da Kutlandı

Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ncı kuruluş yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Aydın’ın Kuyucak ilçesinde de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kutlama etkinlikleri kapsamında ilçede görev yapan emniyet mensuplarını ziyaret eden Kaymakam Ülkü, emniyet mensuplarının günlerini kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

Kuyucak Belediyesi Temizlik Çalışmalarında Hız Kesmiyor

Aydın'ın Kuyucak İlçe Belediye Başkanı Metin Ertürk, 'Temizlik, pandemi ile mücadelede en önemli etken' dedi.

Kuyucak Belediyesi Temizlik Çalışmalarında Hız Kesmiyor

Aydın’ın Kuyucak İlçe Belediye Başkanı Metin Ertürk, “Temizlik, pandemi ile mücadelede en önemli etken” dedi.

Başkan Ertürkten mevsimlik işçilere yardım eli

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Kuyucak ilçesine bağlı Çobanisa Mahallesi’ne çeşitli bölgelerden kargı kesmek için mevsimlik gelen vatandaşları ziyaret ederek işçilerin yakacak, gıda ve giyim gibi tüm ihtiyaçlarını temin etti.

Kuyucak Belediyesi Korona virüs hastalarını yalnız bırakmıyor

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün talimatı ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Personelleri, ilçe sınırları içerisinde, 36 mahallede Korona virüs hastalarını tek tek arayarak vatandaşların taleplerini karşılıyor.

Başkan Ertürk, yaşlıları yalnız bırakmadı

Aydın Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla Kuyucak Belediyesi Millet Kıraathanesi’nde yaşlılar ile bir araya geldi.

Başkan Ertürk, üretici köylü pazarını ziyaret etti

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Güçlü, kurulan üretici-köylü pazarını gezerek pazarcı esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların talep ve şikayetlerini dinleyen Başkan Ertürk, pazarcı esnaflarının, pazarın sürdürülebilirliği için devamlı olarak gelmelerini önemle vurguladı.

Kuyucak Belediye Başkanı Ertürkten ATBye ziyaret

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk Aydın Ticaret Borsasını ziyarette bulundu. Ertürk’ü Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Başkan Yardımcısı Ahmet Şenel, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdülkadir Yıldız, Kazım Günaydın ile Yakup Er, Meclis Üyeleri Ali Çevik ile Genel Sekreter Neslihan Duymaz karşıladı.

Başkan Ertükten deve güreşi festivali daveti

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, 9 Şubat Pazar günü ilçede düzenlenecek olan deve güreşi festivaline vatandaşları davet etti.

Kuyucakta gazilere madalyaları verildi

Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt ve Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, gaziler ile bir araya gelerek gazilere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Mücadele Madalyalarını takdim etti.

Başkan Ertürk, otizm ve down sendromlu çocuklarla buluştu

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, düzenlenen kahvaltılı programda otizm ve down sendromlu çocuklarla buluştu.

Başkan Ertürk vatandaşları evinde ziyaret ediyor

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, İlçe merkezi ve Kuyucak’a bağlı tüm mahallelerdeki vatandaşları evinde ziyaret ederek gönüllerini kazanıyor.

Başkan Ertürke İlköğretim Haftası ziyareti

İlköğretim Haftası ve 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının başlaması dolayısıyla öğretmen ve öğrenciler, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ü makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında öğrenciler Başkan ERTÜRK’e çiçek hediye etti.

Başkan Ertürk, incir hasadı yapan üreticileri ziyaret etti

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk ile Tarım ve Orman İlçe Müdürü Sebahattin Varol, Gencelli Mahallesi’nde kuru incir hasadına başlayan üreticileri ziyaret etti.

KUYUCAK BELEDİYE BAŞKANI YAŞLILARIN YANINDA

Kuyucak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerince tespit edilen ve Kuyucak İlçesine bağlı Başaran Mahallesinde yaşayan Hasan(85) ve Mihrizat ŞAHNA (80) Kuyucak Belediye Başkanı Metin ERTÜRK tarafından ziyaret edildi.

KUYUCAK BELEDİYE BAŞKANI METİN ERTÜRK MESAİ ARKADAŞLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, belediyenin şantiye çalışanlarıyla istişare ve onları motive etmek için kahvaltılarına misafir oldu.