Etiketler

Aydın Büyükşehir Belediyesi Köşklü muhtarların taleplerini dinledi

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin katılımcı belediyecilik anlayışıyla düzenlediği ve muhtarların tek tek mahalleleriyle ilgili öneri ve taleplerini dile getirdiği toplantıların sıradaki durağı Köşk oldu.

Nazillili muhtarlar ÖRKOOP'ta buluştu

Aydın Nazilli'de geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Nazilli Muhtarlar Derneği Genel Kurlunda yeniden seçilen Muhtar Zeki Açık ve dernek üyesi muhtarlar Başkan Kürşat Engin Özcan ile ÖRKOOP'ta bir araya geldi. Toplantıda konuşan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, muhtarlara seslenerek; ''Birlik beraberlik içerisinde çalışacağız'' dedi.

Nazillili Muhtarlar ÖRKOOP’ta Buluştu -Başkan Özcan ''Birlik Beraberlik İçerisinde Çalışacağız''

Aydın Nazilli’de geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Nazilli Muhtarlar Derneği Genel Kurlunda yeniden seçilen Muhtar Zeki Açık ve dernek üyesi muhtarlar Başkan Özcan ile ÖRKOOP’ta bir araya geldi. Toplantıda konuşan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, muhtarlara seslenerek; ''Birlik Beraberlik İçerisinde Çalışacağız'' dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Sultanhisarlı muhtarlarla bir araya geldi

Aydın Büyükşehir Belediyesi (ABB) katılımcı belediyecilik anlayışıyla, hızlı ve etkin çalışma planı için düzenlediği muhtar toplantılarını Sultanhisar ilçesi ile sürdürdü. Atça Kültür Merkezi'nde gerçekleşen toplantıya ABB Başkanvekili Barış Altıntaş, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, ASKİ Genel Müdürü Hakan Olkaç, Fen İşleri Daire Başkanı Ufuk Serdar Özmen ve CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır katıldı.

Efeler'den gazetecilere ilk yardım eğitimi

İlki Efeler'deki mahalle muhtarları ile gerçekleşen 'Bilinçli İlk Yardım Hayat Kurtarır' adlı eğitim, gazetecilere yönelik düzenlendi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Efeler'in muhtarları ile bir arada

Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Barış Altıntaş ilçe ilçe sürdürdüğü muhtar görüşmelerine Efeler ile devam etti.

Büyükşehir Karacasulu muhtarlarla buluştu

Aydın Büyükşehir Belediyesi katılımcı belediyecilik anlayışıyla düzenlediği muhtar toplantılarına Karacasu ilçesinde devam etti.

Nazillili muhtarlar seçimini yaptı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde 82 mahalle muhtarı dernek başkanlığı için gittikleri genel kurulda bir kez daha eski başkana görev verdi. Nazilli Muhtarlar Derneği'nin Olağan Kongresi'nde mevcut Başkan Zeki Açık aldığı 59 oy ile rakibi Mustafa Ali Uçar'a 38 oy fark atarak güven tazeledi.

Efeler Belediyesi'nden ücretsiz ilk yardım eğitimi

Efeler Belediyesi ilçede yaşayan vatandaşlara yönelik ücretsiz ilk yardım eğitimlerine başladı. Eğitimlerin ilki Milli Aydın Bankası Kültür Merkezi'nde ilçedeki mahalle muhtarlarına yönelik gerçekleşti.

Başkan Kaplan, 'Koçarlı'da hizmet almayan mahalle kalmayacak'

Kırsal mahallelerde muhtarlardan gelen talepler doğrultusunda hizmet atağı başlatan Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, devam eden ve planlanan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Çerçioğlu Didimli muhtarları ağırladı

Yakın zamanda dernekleşen Didimli muhtarlar, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Sultanhisar'da muhtarlara Afet Bilinci Eğitimi verildi

Aydın'ın Sultanhisar ilçesinde ilçede görev yapan muhtarlara 'Afet Bilinci Eğitimi' verildi.

Vali Aksoy, Kuyucakta muhtarlarla buluştu

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy Kuyucak ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.

Yenipazarlı muhtarlar yeni yapılan hastaneyi beğendi

Aydın’ın Yenipazar ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları yeni hizmete açılan Yenipazar Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Vali Aksoy muhtarları dinledi

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, bir araya geldiği 3 mahalle muhtarın sorun ve taleplerini dinleyerek çözüm konusunda gerekenin yapılacağını söyledi.

Başkan Güler, muhtarlar ile buluştu

Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, ilçedeki muhtarlar ile buluşarak sorun ve taleplerini dinledi.

Başkan Kaplan; Koçarlı için omuz omuzayız

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan Belediye tarafından 2021 yılı hizmet programı için muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya geliyor. İlk olarak merkez mahalle muhtarları ile makamında bir toplantı gerçekleştiren Belediye Başkanı Nedim Kaplan “Demokrasimizin en temel taşları olan muhtarlarımız ile omuz omuza ilçemize en iyi şekilde hizmet edeceğiz" dedi.

Didim Muhtarlar Derneği Başkan Atabay ile bir araya geldi

Didim Muhtarlar Derneği Başkanı Filiz Atabay Soydemir ve yönetimi, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ile bir araya geldi.

Kuşadasının muhtarları belediyeler arası güçbirliğinden memnun

Camikebir Mahallesi Muhtarı Metin Arıkan, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi’nin iş birliği içerisinde gerçekleştirdikleri çalışmalardan memnun olduklarını belirtti. Camikebir Mahallesi’nin uzun yıllardır ihmal edildiğini ifade eden Metin Arıkan, “Esnaf ve vatandaşlar çalışmalardan genel olarak memnun. Geleceğe daha umutlu bakıyoruz” dedi.

Büyükşehirden mahallelere tesviye küreği desteği

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli’de başlanan pilot projeyle mahallelere tesviye küreği hibesinde bulundu. Mahalle muhtarları, Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Barış Altıntaş tarafından teslimleri yapılan tesviye küreklerinin mahallelerinin birçok ihtiyacını karşılayacağını ifade ederek Başkan Çerçioğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Aydın Valisi Aksoy, Sökede muhtarlarla bir araya geldi

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’un aylık olarak muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantılar zincirine bu kez Söke ev sahipliği yaptı. Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Söke’nin mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Başkan Tuncel depremle ilgili olarak muhtarlarla bir araya geldi

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel ‘deprem’ başlığı altında düzenlenen toplantıda mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Girne ve Mesudiye Mahallesi Muhtarları Rektör Aldemiri ziyaret etti

Girne Mahalle Muhtarı Şule Çıvkaroğlu ve Mesudiye Mahalle Muhtarı Funda Şenemre, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’i makamında ziyaret ederek Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nin çalışmaları ve Üniversite-Aydın bütünleşmesi adına ortaya koydukları enerjiden dolayı tebrik etti.

Germencik Belediye Başkanı Öndeş, muhtarlarla buluştu

Germencik Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Büyükşehir Belediyesi yetkililerinin katılımlarıyla düzenlenen muhtarlar toplantısında mahalle muhtarları görüş ve taleplerini ilettiler.

Başkan Tuncel muhtarlarla bir araya geldi

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, kahvaltılı toplantıda mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Mahalle muhtarlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Başkan Yardımcıları Veli Devrim Yerli ve Mustafa İberya Arıkan da bulundu.

Başkan Özcan Muhtarlarla Yemekte Buluştu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 19 Ekim Muhtar Günü dolayısıyla Menderes Et ve Balık Restoran’da mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Büyükşehir Muhtar Toplantısı’nın Son Durağı İncirliova

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin muhtarlar toplantısında bu seferki durağı İncirliova İlçesi oldu. Toplantıya Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Barış Altıntaş başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya ; ASKİ Genel Müdürü Hakan Olkaç, Fen İşleri Dairesi Başkanı Ufuk Serdar Özmen ve AYBA’dan sorumlu bürokratlar da katılım sağladı.

Nazilli Belediye Başkanı Özcan muhtarlarla yemekte buluştu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 19 Ekim Muhtar Günü dolayısıyla mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Başkan Atabay muhtarlarla yemekte bir araya geldi

Muhtarlar günü dolayısıyla Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, ilçede görev yapan muhtarlarla geleneksel olarak düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Başkan Öndeş; Muhtarlar en büyük yardımcımız

Aydın’ın Germencik ilçesinde ’19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Germencik Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene katılan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş muhtarlar gününü kutladı. Başkan Öndeş, "Muhtarlar bizim en büyük yardımcımız" dedi.