Nazilli Belediyesi Haberleri

Nazilli Belediyesi Haberleri

Nazilli Tenispark çevresinde taş döşeme çalışmaları başladı

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İsabeyli Mahallesi'nde bulunan Tenispark çevresinde düzenleme çalışmalarına başladı.

Nazilli’de Kırmızı Çizgiler Çekildi

Aydın’ın Nazilli ilçesinde tüm Türkiye’de olduğu gibi ‘Öncelik hayatın, öncelik yayanın’ etkinlikleri kapsamında yaya geçitlerine kırmızı çizgi çekildi. İlçe protokolünün de katıldığı etkinlikle öğrencilerin açtıkları pankartlarla sürücülere duyarlı olmaya davet etti.

Nazilli'nin zirvesinde Türk Bayrağı göndere çekildi

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kaşıkçılar Mahallesi'nde şanlı Türk Bayrağı'nı göndere çekti.

Dallıca yollarında yenileme çalışmaları başladı

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Dallıca Mahallesi’nde doğalgaz altyapısı geçen ve bozulma meydana gelen yolların tamamında bakım, onarım ve tadilat çalışmalarına başladı.

Yellice'deki sosyal alan çalışması tamamlandı

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yellice Mahallesi'nde başlatılan sosyal alan yenileme çalışmaları tamamlandı.

Nazilli Uzunçam'da yol çalışmalarının sonuna geliniyor

Nazilli Belediyesi ekipleri tarafından Uzunçam Mahallesi'ndeki 8 ayrı yolda yürütülen parke taşı döşeme çalışmalarında sona gelindi.

Milletvekili Yavuz’dan NDH’ye Ziyaret

Aydın’ın Nazilli ilçesinde bir süre önce Nazilli Devlet Hastanesi Başhekim Vekilliğine getirilen Uzm. Dr. Necati Akkaya ve hastane yönetimini ziyaret eden AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, hastane yönetiminden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Nazilli’nin kanayan yarası sel baskınlarına çözüm aranıyor

Aydın’ın Nazilli ilçesinde mevsim dışı yağan yağmurlarda yaşanan sel baskınlarında büyük zarar gören 3 mahalle için çözüm çalışmaları başlatıldı.

Nazilli’de Gaziler Günü Kutlamaları

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e mareşal rütbesi ve gazi unvanı verilişinin yıldönümü ve gaziler günü nedeniyle etkinlikler düzenlendi.

Nazilli Belediyesi personeline 'kurum içi iletişim' semineri verildi

Nazilli Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) tarafından Nazilli Belediyesi personellerine 'Temel İletişim, Kişisel Gelişim ve Kurum İçi İletişim' konulu seminer verildi.

Başbakan Menderes vefatının 61.yılında dualarla anıldı

Nazilli Belediyesi tarafından Merhum Başbakan Adnan Menderes'in ölümünün 61. yıldönümü dolayısıyla program düzenlendi.

Nazilli Belediyesipor kahvaltıda buluştu

Eşin Group Nazilli Belediyespor 18 Eylül pazar günü Nazilli şehir stadında oynayacağı Amedspor karşılaşması için sabah kahvaltısında buluştu. Kulüp Yönetim Kurulu Başkanımız Ünal Önal ve yöneticilerin ev sahipliğinde kahvaltıda buluşan takım Amedspor karşılaşması öncesinde moral depoladı.

Nazilli Belediyesi ahileri unutmadı

Nazilli Belediyesi ve Nazilli Kent Konseyi, 13-19 Eylül Ahilik Haftası dolayısıyla Osmanlı Çeşmesi önünde vatandaşlara helva-şerbet ikram etti.

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı başladı

Tüm yurtta olduğu gibi Aydın’ın Nazilli ilçesinde de 2022-2023 eğitim-öğretim yılı Atatürk anıtına çelenk sunumuyla başladı.

Nazilli Belediyesi Personellerine İş Sağlığı Eğitimi

Nazilli Belediyesi ve Ege OSGB işbirliğiyle belediye çalışanlarına temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.

Ünlü profesörler Nazilli için konuştu

Nazilli Kaymakamlığı, Nazilli Belediyesi ve Adnan Menderes Üniversitesi tarafından düzenlenen Kurtuluşun 100. Yılında Geçmişten Geleceğe Nazilli Sempozyumu sona erdi.

Hasköy Mahallesi'ndeki okul yolu yenileme çalışmaları başladı

Nazilli Belediyesi ekipleri, Hasköy Mahallesi'nde okul yolu olarak kullanılan ancak deforme olmuş eski ve kullanılamaz durumdaki yolu baştan sona yenilemek için çalışma başlattı.

Nazilli’nin kurtuluş etkinlikleri sempozyumlar ile devam ediyor

Kurtuluşunun 100. yılında ‘Geçmişten Günümüze Nazilli Sempozyumu’ Nazilli Kültür Merkezi’nde başladı.

Zafer Bayramı’nın 100. Yıl dönümü kutlandı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramının 100. Yıl dönümü nedeniyle kutlamalar düzenlendi.

Mastaura Antik Kentinde Kazılar Başladı

Aydın’ın Nazilli ilçesindeki Mastaura Antik Kentinde Kültür Bakanlığı ve Nazilli Belediyesi tarafından yürütülen kazılarda Anadolu’daki en iyi korunmuş olan amphitiyatro ortaya çıkmaya başladı.

Nazilli'de mezarlıklar yenileniyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Dallıca Mezarlığı'nda çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

Nazilli'de yeni öğretim dönemi için okullar yenileniyor

2022-2023 eğitim öğretim yılı öncesinde eğitime destek veren Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Dallıca İlkokulu'nda peyzaj ve bakım çalışmalarına başladı.

Bozyurt Mahallesi Muhtarı Güler'den Başkan Özcan'a hizmet teşekkürü

Nazilli Belediyesi ekipleri, kentin büyüyen noktalarından biri olan Bozyurt Mahallesi'nde yol yapım çalışmalarına başlarken, Mahalle Muhtarı Mehmet Güler Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a mahallelerindeki hizmetleri için teşekkür etti.

Nazilli Belediyesi'nden Engelli Şimşek'e Destek

Nazilli Belediyesi ekipleri, Haydarlı Mahallesi'nde yaşayan 50 yaşındaki engelli Güler Şimşek'in evine giden yolu baştan sona yeniledi.

Nazilli'de sinyalizasyon sistemlerinde bakım zamanı

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, karayolunda yer alan tüm sinyalizasyonları bakıma alarak tamirat ve temizliklerini gerçekleştirdi.

Arslanlı mezarlık alanında genişletme çalışmaları başladı

Nazilli Belediyesi ekipleri, Arslanlı Mezarlığı'nda genişletme çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi aşure bereketini binlerce kişiyle paylaştı

Nazilli Belediyesi tarafından Muharrem Ayı dolayısıyla Belediye Meydanı'nda gerçekleştirilen aşure hayrına ilgi büyük oldu.

Nazilli Belediyesi'nden Haydarlı'da eş zamanlı çalışma

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Haydarlı Mahallesi'nde taşkınları önlemek için 2 adet su bendi ve istinat duvarı inşa ederek yeni bağlantı yollarının yapımı için çalışmalara başladı.

Nazilli'de 3 kilometrelik bağlantı yolu için çalışmalar başladı

Şimşelli ve Aşağı Örencik Mahallesi'ndeki 3 kilometrelik bağlantı hattında yeni yol çalışması başlatan Nazilli Belediyesi, her iki noktadan eş zamanlı olarak yol çalışmalarına başladı.

Nazilli'de kamulaştırılan yapılar yıkılarak imar yolları açılıyor

Aydın'ın Nazilli ilçesinde yasal süreçleri tamamlanan taşınmazların yıkımları devam ediyor. Yeşil Mahalle 1859 sokakta yarım kalan yolların içindeki kamulaştırılması tamamlanmış iki adet binanın yıkımı Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipler tarafından gerçekleştirildi.