Etiketler

Nazilli’de mezarlıklar pırıl pırıl

Aydın’ın en büyük ilçesi olan Nazilli’de Belediye Başkanı Özcan’ın talimatı ile tepeden tırnağa temizlendi. Ramazan Ayı başlamadan temizlik ve bakımları yapılan mezarlıkların durumu vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Nazilli Belediyesi Avra Mahallesi'nde çalışmalarını sürdürüyor

Nazilli Belediyesi ekipleri Aşağı Yakacık(Avra) Mahallesi'nde istinat duvarı yapım ve yol bakım çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi sosyal belediyecilikte sınıfı geçti

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın talimatlarıyla 2021 yılı itibariyle hayata geçirilen 'Güneşli Evler Projesi' bir ailenin daha yüzünü güldürdü.

Nazilli Belediyesi Yellice Mahallesi'nin yollarını yeniliyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Yellice Mahallesi köy içi yollarda yenileme çalışması başlattı.

Nazilli'deki usulsüzlük iddialarına Başkan Özcan'dan yanıt verdi

Nazilli Belediyesi tarafından gerçekleştirilen taş ihalesinde yolsuzluk yapıldığı iddialarını yanıtlayan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; 'Kamuoyunda algı oluşturulmaya çalışılan usulsüzlük ve yolsuzluk gibi ithamlar tamamen asılsızdır ve hizmetlerimizi durdurma maksatlıdır' dedi.

Sümerpark Büyükşehir ve Nazilli Belediyesi işbirliği ile yenileniyor

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Daire Başkanı Ufuk Serdar Özmen, Sümerpark'ta yapılan yenileme çalışmalarını inceledi. Başkan Özcan, 'Büyükşehir'in bu alanda hizmet verecek olması Nazilli için kazanımdır' dedi.

Nazilli'de zabıta ekipleri denetimlerine devam ediyor

Nazilli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, pazar alanlarında HES kodu, maske ve mesafe kontrolü ile yönetmelik kapsamında denetime uymayarak tezgahlar arası mesafe aşımı yapan esnaflara uyarılarda bulundu.

Nazilli Belediyesi basın personeline fotoğrafçılık eğitimi

Nazilli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli, Nazilli Fotoğraf ve Plastik Sanatlar Amatörleri Derneği (NAFOD) eğitmenleri tarafından teçhizat, teorik ve pratik basın fotoğrafçılığı eğitimlerine başladı.

Engelli gencin yardımına Nazilli Belediyesi koştu

Nazilli Belediyesi, Uzunçam Mahallesi'nde yaşayan engelli 35 yaşındaki Necip Demir'in yardımına koştu.

Alparslan Türkeş Nazilli'de unutulmadı

Nazilli Belediyesi, Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) kurucusu Alparslan Türkeş'in 24. ölüm yıl dönümü nedeniyle Belediye önünde pilav tavuk hayrı gerçekleştirdi.

Nazilli'de yol yapım çalışmaları sürüyor

Nazilli Belediyesi ekipleri Zafer Mahallesi 629/2 Sokak'ta istinat duvarı ve yol yapım çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi yol açma çalışmalarına devam ediyor

Nazilli Belediyesi'ne bağlı ekipler, Yeşil Mahalle 1862 ve 1857 Sokak'ta yeni yol açma çalışmalarına başladı.

Başkan Özcan; “Köylerimize hizmet için çalışmaya devam ediyoruz”

Aydın’ın en büyük ilçesi Nazilli’de belediye tarafından köylere hizmet götürülmeye devam ediliyor. Köylere hizmet kapsamında ekipler Hamidiye Mahallesi’nde yer alan köy içi yollarda yenileme çalışması başlattı.

Nazilli'de heyelan yolu kapattı, ekipler açtı

Nazilli'nin Çatak Mahallesi'nde heyelan yüzünden kapanan yol Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından tüm gün yapılan çalışma ile açıldı.

Nazilli Belediyesi karla mücadeleye devam ediyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, mevsim normalleri dışında seyreden hava koşulları nedeniyle vatandaşların mağduriyet yaşamaması için Aksu, Apaklar ve Kaşıkçılar mahallelerinde kar küreme çalışması gerçekleştirdi.

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu Nazilli'de anıldı

Nazilli Belediyesi, Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının 12. yıldönümü dolayısıyla kent meydanında 3 bin kişilik hayır programı düzenledi.

Nazilli Belediyesi köylerde çalışmalarına devam ediyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Eycelli Mahallesi'nde mezarlık düzenleme, temizlik, bakım ve onarım faaliyetleri ile istinat duvarı yapım çalışması gerçekleştirdi.

Nazilli yaza hazırlanıyor

Nazilli Belediyesi ekipleri yaz aylarının yaklaşması ile birlikte kentin daha güzel bir görünüme kavuşması için Dallıca-İsabeyli Devlet Karayolu üzerinde bakım ve peyzaj çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi Mart ayı meclis toplantısı yapıldı

Nazilli Belediyesi Meclis ayı olağan toplantısı, meclis üyelerinin katılımı ile Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan başkanlığında nikah salonunda yapıldı. Toplantıda 17 madde görüşülerek karara bağlandı.

Başkan Özcan, diyabet hastası kadın ve çocuklarına sahip çıktı

Nazilli Belediyesi 2 çocuğu ile yalnız yaşayan diyabet hastası 44 yaşındaki Songül Kemiksiz’e temizlik, gıda, yakacak, mobilya ve TV yardımı yaparak destek oldu.

Nazillide haşereyle mücadele başladı

Nazilli Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünce ilçe genelinde larva üreme noktalarına yönelik ilaçlama çalışmalarına başlandı.

Nazillide köy yolları yenileniyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Sevindikli Mahallesi’nde köy yollarını yenilemeye devam ediyor.

Nazilli Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı yapıldı

Nazilli Belediyesi Şubat ayı olağan toplantısı, Belediye Başkan Vekili Soner Yelkovan başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda görüşülen 14 madde karara bağlandı.

Nazilli Belediyesi hafta sonu mesailerini sürdürüyor

Nazilli Belediyesi’ne bağlı 224 kişilik ekip, Evranlı Mezarlığı’nda temizlik, peyzaj, yol tadilat, budama ve ilaçlama faaliyetleri için harekete geçti.

Nazilli Belediyesi Güneşli Evler Projesi ile kalplere dokunuyor

Nazilli Belediyesi tarafından hayata geçirilen Güneşli Evler Projesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Nazilli Belediyesinden 6 haftada 6 çalışma

Nazilli Belediyesi’ne bağlı 224 kişilik ekip Eğriboyun Mezarlığı ve çevresinde temizlik, peyzaj, yol bakım-onarım, budama ve ilaçlama faaliyetlerini gerçekleştirerek topyekün bir çalışmaya daha imza attı.

Cumhuriyet Mahallesi modern yollara kavuştu

Nazilli Belediyesi tarafından Cumhuriyet Mahallesi 187 Sokak’ta gerçekleştirilen yol yenileme, bakım ve onarım çalışmalarında sona gelindi.

HAYTAP İl Temsilcisi Tekinbaştan Başkan Özcana teşekkür

Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Aydın İl Temsilcisi Şenay Tekinbaş Nazilli Belediyesi’nin sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarından dolayı Başkan Özcan’a teşekkür ederek makamında ziyarette bulundu.

Nazilli Belediyesi personeli Mesleki Yeterlilik Belgelerine kavuştu

Nazilli Belediyesi tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile Mesleki Yeterlilik Kanunu kapsamında düzenlenen 1 aylık kurs tamamlandı.

Nazilli Belediyesi 17 taşınmazını kiralayacak

Nazilli Belediyesi’nin 17 taşınmazı açık teklif artırma usulü suretiyle 11 aylığına kiraya verilecek, ihalede artış muammen bedel üzerinden yapılacak.