Nazilli Ticaret Odası Haberleri

Nazilli Ticaret Odası Haberleri

Başkan Arslan “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyerek destek istedi

Aydın’ın Nazilli ilçesinde seçim hareketliliği sürüyor. Yarın yapılacak olan Nazilli Ticaret Odası seçimlerinin öncelikle oda üyelerine ve bölgeye hayırlı olmasını dileyen Başkan Nuri Arslan, oda üyelerine seslenerek “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyerek mavi listeye destek istedi.

Erol Karakuş: "Mesleki belge talebi çok fazla"

Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş, seçim çalışmaları için gittiği bölgelerde üyeler tarafından adeta ‘başkan’ gibi karşılanıyor. Üyelerin yoğun sevgi gösterilerinde bulunduğu Karakuş, açıkladığı projelerle büyük ilgi görüyor.

Nurettin Kırlıoğlu, sessizliğini bozdu

Nazilli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, Mergen Çayı projesinin üyelerden yoğun talep gördüğünü belirterek “Hizmet Binamızı açtık şimdi de en büyük hedefimiz Mergen Çayı projemizi gerçekleştirmek. Bu projemizi de üyelerimiz sayesinde başaracağız” dedi.

Erol Karakuş: "Tüm üyelerimizle birlikte yöneteceğiz"

Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş, göreve gelmeleri halinde Ticaret Odası’nı ortak akılla yöneteceklerini söyledi. Hesap verilebilir, şeffaf bir yönetim anlayışını ortaya koyacaklarını belirten Karakuş, “Nazilli Ticaret Odası’nı tüm üyelerimizle birlikte yöneteceğiz.” dedi.

Erol Karakuş 'Ticaret alanlarını genişleteceğiz'

1 Ekim'de yapılacak olan Nazilli Ticaret Odası seçimleri için beyaz liste ile yarışa katılacağını açıklayan İnşaat Mühendisi Erol Karakuş, Nazilli ve çevre ilçelerde gençlerin iş sahası yetersizliği nedeniyle yaşadıkları şehirleri terk etme eğiliminde olduğunu belirtti.

Erol Karakuş'tan şoför esnafına destek

Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş, Nazilli Şoförler Odası Başkanı Seyfi Çalışkan'ı ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi. Samimi bir ortamda geçen ziyarette projelerini anlatan Karakuş, 'Proje ve çalışmalarımızla şoför esnafımıza destek olacağız' dedi.

Nazilli Ticaret Borsası yeni hizmet binası açılıyor

Nazilli Ticaret Borsası tarafından bir yıl içinde yapımı tamamlanarak ilçeye kazandırılan yeni borsa binası, hizmete açılıyor.

Nazilli’de Erol Karakuş rüzgarı esiyor

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederek üyelerle bir araya gelen Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş’un rüzgarı sahada esiyor. Gün boyunca yüzlerce üyeyle buluşan Karakuş, her girdiği kapıda büyük bir ilgiyle karşılanıyor.

Erol Karakuş: "Mesleksizlik gelecek için büyük risk"

Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş, nitelikli iş gücü ihtiyacını karşılamak ve istihdama katkı sağlamak amacıyla Nazilli Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Lisesi kazandırmak için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Karakuş, üyelere ücretsiz danışmanlık desteği sağlayacak

Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş, e-ticaret, dijital pazarlama ve sosyal medya üzerinden internet satışlarıyla ürünlerini pazarlayan üyelere ücretsiz eğitim ve tasarım danışmanlığı hizmeti vereceklerini açıkladı.

Erol Karakuş: "Ticaret Alanlarını Genişleteceğiz"

İnşaat Mühendisi Erol Karakuş, 1 Ekim’de yapılacak olan Nazilli Ticaret Odası seçimleri için beyaz liste ile yarışa katılacağını açıkladı.

Erol Karakuş, Nazilli Ticaret Odası Başkanlığına Adaylığını açıkladı

Nazilli Genç İş Adamları Derneği Başkanı Erol Karakuş, Hangar Restoran’da düzenlenen basın toplantısında Nazilli Ticaret Odası Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Nazilli Ticaret Odası Başkanı Arslan'ın kayınpederi Demir son yolculuğuna uğurlandı

Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan'ın vefat eden kayınpederi Memduh Demir, düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Nazilli’nin İl Olması İçin Kurulan Platform İlk Toplantısını Yaptı

Aydın’ın Nazilli ilçesi il olmak için çabalarını sürdürüyor. Atatürk’ün 1937 yılında Nazilli’ye geldiğinde ‘Nazilli atide il olacaktır’ sözleri üzerine tam 85 yıldır özlemle il olmayı bekleyen Nazillililer, son dönemde MHP Lideri Bahçeli’nin de sözleri ile heyecanlandı.

Başkan Arslan, üyelerinin sorunlarını dile getirdi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi Şurası'nda konuşma yapan, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan üyelerin ve sorumluk sahasının sorunlarını dile getirdi.

Nazilli'de 'Yaz Kur'an Kursu Eğitim Semineri' düzenlendi

Aydın'ın Nazilli ilçesinde ilçe müftülüğü tarafından Diyanet İşleri Başkanlığı 2022 Yılı Yaz Kur'an Kursları Uygulama Esasları çerçevesinde Nazilli Ticaret Odası Konferans Salonu'nda Nazilli, Bozdoğan, Buharkent, Karacasu, Kuyucak, Sultanhisar ve Yenipazar'da görev yapan din görevlilerine yönelik seminer düzenlendi.

NTO organizasyonlarıyla 10 fuara katılım sağlandı

Nazilli Ticaret Odası tarafından yapılan organizasyonlar neticesinde 2022 yılının ilk altı aylık dönemde 10 fuara katılım sağlandı.

Nazillili girişimci kadınlar ürettiklerini sosyal medyada da pazarlayacak

Aydın'ın Nazilli ilçesinde ürettikleri ürünleri pazarlamayı amaçlayan girişimci kadınlara ve işletme sahiplerine Dijital Okuryazarlık ve Dijital Pazarlama Teknikleri anlatıldı. Nazilli Ticaret Odası Seminer Salonu'nda düzenlenen ve 2 gün süren eğitimlerde kadınlar sosyal medya üzerinden ticaret yapmanın kurallarını ve püf noktalarını öğrendi.

Başkan Arslan, 'Artan konut fiyatları Maliye Bakanlığı'nın takibinde olacak'

Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, gayrimenkul kredileriyle ilgili yapılan açıklamadan sonra artan konut fiyatlarının Maliye Bakanlığı'nın takibinde olacağını açıkladı.

Minik Halterciler Kuyucak’ta yarıştı

Aydın’ın Kuyucak ilçesi, Türkiye Halter Federasyonu tarafından düzenlenen Minikler Türkiye Şampiyonası’na ev sahipliği yaptı. 32 ilden 300’e yakın minik sporcunun ter döktüğü şampiyona büyük ilgi gördü. Gençliğe büyük önem verdiğini ifade eden Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk: “Nazilli Belediyesi, Nazilli Ticaret Odası ve Kuyucak Belediyemizin ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz Minikler Türkiye Halter Şampiyonası’nın ilçemizde yapılması nedeniyle büyük onur duyuyoruz” dedi.

Nazilli Ticaret Odası'ndan geleneksel iftar buluşması

Aydın'ın Nazilli ilçesinde Ticaret Odası tarafından organize edilen iftar programına protokol ve oda üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Toplu iftar sofrasında bir araya gelen vatandaşlar, ezan sesinin ardından hep birlikte oruçlarını açtı.

NTO'da güç birliği toplantısı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde Nazilli Ticaret Odası ev sahipliğinde çevre ilçelerin oda başkanlarının katılımı ile güç birliği toplantısı düzenlendi.

Aydın Oda ve Borsaları Müşterek Toplantısı Aydın Ticaret Borsası'nda gerçekleşti

Aydın İli Oda Borsaları Müşterek Toplantısı Aydın Ticaret Borsası ev sahipliğinde Aydın Sanayi Odası, Aydın Ticaret Odası, Didim Ticaret Odası, Kuşadası Ticaret Odası, Nazilli Ticaret Borsası, Nazilli Ticaret Odası, Söke Ticaret Borsası ve Söke Ticaret Odası'nın katılımıyla gerçekleşti.

Karacasu Kaymakamı Yılmaz, NTO Başkanı Arslan'la görüştü

Karacasu Kaymakamı Hatice Gamze Yılmaz, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan'ı makamında ziyaret etti.

Nazilli'ye Mesleki Eğitim Müjdesi

Ankara'da yapılan toplantıya katılan Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan mesleki eğitim okulu yapılacak ilçelerden bir tanesinin Nazilli olduğunu açıkladı.

Nazilli'de 2022 yılı devlet destekleri anlatıldı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde Nazilli Ticaret Odası ve Nazilli Elektrikçiler, Elektronikçiler, Sıhhi Tesisatçılar, Radyo Tamircileri Odası işbirliğinde 2022 yılı devlet destekleri anlatıldı. Oda üyesi esnafa istihdam ve ekipman destekleri hakkında bilgiler verildi.

Başkan Arslan 'Uzun Yaşam Köyü'nü Anlattı

Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, ilçenin yeni markası 'Uzun Yaşam Köyü'nü anlattı. Başkan Arslan yaptığı konuşmada, 'Bütün paydaşlarla bir bütünlük içinde hareket ederek, birbirimizden güç alıp projelerimizi harekete geçirmek ve hayat vermek istiyoruz dedi.

'Nazilli Uzun Yaşam Köyü' yer tahsisi anlaşması yapıldı

Nazilli Ticaret Odası olarak 2015 yılından beri sürdürülen projenin yer tahsis sözleşmesi Nazilli Kaymakamlık makamında atılan imzalar ile resmiyet kazandı.

Nazilli'deki fuarda NTO'nun standı ilgi gördü

Nazilli'de dördüncü kez düzenlenen tarım fuarında yerini alan Nazilli Ticaret Odası'nın standı yoğun ilgi gördü.

NTO Başkanı Arslan, Ankara'da konsey toplantısına katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Merkezi'nde yapılan Ticaret Odaları Müşterek Konsey toplantısına Nazilli Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan da katıldı.