Etiketler

Türk Polis Teşkilatı 176 yaşında

Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ncı kuruluş yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Nazilli’de de çeşitli etkinliklerle kutlandı. İlçe genelinde afişler ve pankartlarla günün anlam ve önemine dikkat çekilirken kutlama etkinlikleri kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden ilçe protokolü de polislerin gününü kutladı.

NGC'den Kaymakam Arısoy'a ziyaret

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Özmen ve yönetimi, Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy'u makamında ziyaret etti. Başkan Özmen, Kaymakam Arısoy'a cemiyetin yapacağı çalışmalar ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

NGC’den Kaymakam Arısoy’a ziyaret

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Özmen ve yönetimi, Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy’u makamında ziyaret etti. Başkan Özmen, Kaymakam Arısoy’a cemiyetin yapacağı çalışmalar ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Sümer Vakfı küllerinden yeniden doğuyor

Aydın'ın Nazilli ilçesinde 1981 yılında dönemin kaymakamı öncülüğünde kurulan ve 2000'li yıllarda faaliyetini durduran Sümer Vakfı 20 yıl sonra yeniden faaliyetlerine başladı. Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy'un girişimleri ile yeniden canlandırılan vakıf ilk toplantısında tüm Nazilli halkını vakıf üyesi olması amacıyla davet etme kararı aldı.

Nazilli Halkına Sümer Vakfı’na Davet

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 1981 yılında dönemin kaymakamı öncülüğünde kurulan ve 2000’li yıllarda faaliyetini durduran Sümer Vakfı 20 yıl sonra yeniden faaliyetlerine başladı. Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy’un girişimleri ile yeniden canlandırılan vakıf ilk toplantısında tüm Nazilli halkını vakıf üyesi olması amacıyla davet etme kararı aldı.

Kaymakam Arısoy hem denetledi, hem uyardı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde hafta sonu kısıtlamalarında da denetimler sürdü. Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy öncülüğünde düzenli olarak sürdürülen denetimlere Covid-19 tedbirlerine ve kısıtlama kurallarına uyulup uyulmadığı kontrol edildi.

Demirci Mehmet Efe Nazillide anıldı

Milli Mücadele Kahramanı Demirci Mehmet Efe, vefatının 60’ıncı yılında kabri başında düzenlenen törenle anıldı. Eğriboyun Mezarlığı’nda düzenlenen törene Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Demirci Mehmet Efe’nin ailesi ve basın mensupları katıldı. Kovid-19 tedbirleri kapsamında düzenlenen programda Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından Demirci Mehmet Efe’nin kabrine çiçek bırakıldı.

Nazillide Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

Nazilli’de Cumhuriyet Bayramı coşkusu ilçe kaymakamlığı önünde tebrikat töreni ile tamamlandı. Cumhuriyet’in kuruluşunun 97. yıldönümü kutlamalarında tebrikleri kabul eden Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, “Cumhuriyet, Türk Milletinin karakterine en uygun yönetim şeklidir” dedi.

TEKNOFEST’e En Fazla Takım Gönderen İlçe Nazilli Oldu

Nazilli’de TEKNOFESTE katılan başarılı öğrencileri Kaymakam Sedat Sırrı Arısoy makamına kabul etti.

Vali Aksoy, “Pandemiyi hep birlikte yeneceğiz”

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Nazilli’yi ziyaret etti. Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy’u makamında ziyaretinden sonra konuşan Vali Aksoy, Valilik ve Kaymakamlık girişlerindeki HES kodu uygulamasını başlattıklarını ifade ederek, “Pandemiyi hep birlikte yeneceğiz” dedi.

Çapahasan Mahallesinin sorunları yerinde dinlendi

Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy ve Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Çapahasan Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kaymakam Arısoy LGSde dereceye giren öğrencileri ağırladı

Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Liselere Giriş Sınavı’nda (LGS) dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti.

ADÜden bağımlılıkla mücadeleye etkin destek

Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, Milli Eğitim Özel Büro’dan Davut Türkkan, Rektör Danışmanımız Hüseyin Turgut ve akademik birim yöneticileri bir araya geldi.

Nazilli protokolünden yeni yıl ziyaretleri

Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy ve Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, yeni yılın ilk dakikalarında görevi başındaki güvenlik güçleri ve hastaları ziyaret etti.

Nazillide asırlık çınarlar yeni yıla protokolle girdi

Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy ve Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan yeni yılın son gününde huzurevi sakinlerini ziyaret ederek yeni yılını kutladı.

NTO Meslek Komitelerinden Kaymakam Arısoya ziyaret

Nazilli Ticaret Odası (NTO) Meslek Komiteleri, Nazilli İlçe Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy’a yeni görevi nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.