Etiketler

Efeler'den trafiği rahatlatan düzenleme

Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ulaşımın aksamaması için trafik yoğunluğu bulunan caddelerdeki konteyner noktalarında düzenleme gerçekleştirdi.

Kuşadası'nda geri dönüşümde Karekod dönemi

Kuşadası Belediyesi, kente karekodlu geri dönüşüm kafesleri yerleştirmeye başladı. Sürdürdüğü 'Sıfır Atık' projesi kapsamında geri dönüşüm çalışmalarına büyük önem veren Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kent genelinde yürüttükleri çalışma ile üzerinde karekod bulunan 200 yeni kafesi eskileriyle değiştirdi.

Didim'de temizlik çalışması pilot mahallelerde başladı

Didim Belediyesi vatandaşlara daha temiz bir kent ve iyi yaşam alanları sunmak amacıyla başlattığı pilot temizlik uygulaması başladı. Evsel atıklar dışında kül cüruf, bahçe budağı ve mobilya atıkları ekiplerce toplandı.

Nazilli Belediyesi köylerde çalışmalarına devam ediyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Eycelli Mahallesi'nde mezarlık düzenleme, temizlik, bakım ve onarım faaliyetleri ile istinat duvarı yapım çalışması gerçekleştirdi.

Kuşadası'ndaki ilkokullara temizlik belgesi verildi

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde eğitim veren ve gerekli koşulları sağlayan ilk ve ortaokullar 'Okulum Temiz' belgesi almaya hak kazandı.

Minik öğrencilere polis tarafından bilgilendirme yapıldı

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 4 okulda 285 anaokulu öğrencisine 'Polis Kimdir, Maske Mesafe ve Temizlik' konularında bilgilendirmede bulunuldu.

Nazilli'de aydınlatma çalışmaları devam ediyor

Aydın'ın Nazilli ilçesinde belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmalar aralıksız sürerken kentin her bir bölgesi hem temizlik hem de aydınlatma çalışmaları ile ışıl ışıl olmaya başladı. Çalışmaların sürdüğü alanlardan bir olan Cumhuriyet Mahallesi 187 Sokak kavşağındaki aydınlatma çalışması ise mahalle sakinlerinin beğenisini topladı.

Nazilli yaza ışıl ışıl giriyor

Aydın’ın Nazilli ilçesi baharla birlikte görsel şölene hazırlanıyor. Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmalar aralıksız sürerken kentin her bir bölgesi hem temizlik hem de aydınlatma çalışmaları ile ışıl ışıl olmaya başladı. Çalışmaların sürdüğü alanlardan bir olan Cumhuriyet Mahallesi 187 Sokak kavşağındaki aydınlatma çalışması ise mahalle sakinlerinin beğenisini topladı.

Kuyucak Belediyesi Temizlik Çalışmalarında Hız Kesmiyor

Aydın'ın Kuyucak İlçe Belediye Başkanı Metin Ertürk, 'Temizlik, pandemi ile mücadelede en önemli etken' dedi.

Kuyucak Belediyesi Temizlik Çalışmalarında Hız Kesmiyor

Aydın’ın Kuyucak İlçe Belediye Başkanı Metin Ertürk, “Temizlik, pandemi ile mücadelede en önemli etken” dedi.

Efelerden Afrine hijyen ve temizlik malzemesi desteği

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Efeler Afrin’de” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında üretilen temizlik ve hijyen malzemeleri düzenlenen tören ile Afrin’e gönderildi.

Başkan Özcan, diyabet hastası kadın ve çocuklarına sahip çıktı

Nazilli Belediyesi 2 çocuğu ile yalnız yaşayan diyabet hastası 44 yaşındaki Songül Kemiksiz’e temizlik, gıda, yakacak, mobilya ve TV yardımı yaparak destek oldu.

Yangının yaralarını Kuşadası Belediyesi sardı

Kuşadası Belediyesi, Hacıfeyzullah Mahallesi’nde çıkan yangında evleri zarar gören vatandaşları yalnız bırakmadı. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yangın enkazını kaldırarak temizlik çalışması yaparken Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ise yangın mağdurlarına nakdi yardım ile gıda ve yakacak desteğinde bulundu.

Efeler Belediyesi, Dalama Yeniköyde temizlik çalışması yaptı

Efeler Belediyesi görev ve sorumluluk alanındaki tüm mahallelerde olduğu gibi, köyden dönüşen kırsal mahallelerde de temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Efeler Belediyesi küle dönen evi temizledi

Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yangın sonucu küle dönen evde temizlik çalışmasına başladı.

Karacasu Belediyesi Yaykın Mahallesini dezenfekte etti

Hafta sonu yurt genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilen Karacasu Belediyesi, Yaykın Mahallesi’ni temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Kuşadasında temizlik işçilerine kahvaltı jesti

Kuşadası Belediye Başkan vekili Özgün Limoncu’nun belediye müdürlüklerine yaptığı ziyaretler devam ediyor. Son olarak Temizlik İşleri Müdürlüğü (TİM) şantiyesini ziyaret eden Başkan Vekili Limoncu “Temizlik İşleri Müdürlüğü personelimiz, özellikle pandemi sürecince toplum sağlığını korumak amacıyla canını dişine taktı” dedi.

Nazilli Belediyesi hafta sonu mesailerini sürdürüyor

Nazilli Belediyesi’ne bağlı 224 kişilik ekip, Evranlı Mezarlığı’nda temizlik, peyzaj, yol tadilat, budama ve ilaçlama faaliyetleri için harekete geçti.

Sökede 2020 yılında 42 bin ton çöp toplandı

Söke Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre 2020 yılında toplanan çöp miktarı 2019 yılına oranla artarken, pandemi döneminin verilerine bakıldığında bu sürecin de bu artışta etkili olduğu görüldü. Özellikle sokağa çıkma yasakları ile evde kalmalarla birlikte, okullar ve restoranların da kapanmasıyla çöp adeta yer değiştirirken; evsel atık toplama ve taşıma işlemlerinde artış dikkat çekici hale geldi.

Nazilli Belediyesinden 6 haftada 6 çalışma

Nazilli Belediyesi’ne bağlı 224 kişilik ekip Eğriboyun Mezarlığı ve çevresinde temizlik, peyzaj, yol bakım-onarım, budama ve ilaçlama faaliyetlerini gerçekleştirerek topyekün bir çalışmaya daha imza attı.

Kovid-19la mücadelede temizlik personelinin rolü büyük

Aydın Atatürk Devlet Hastanesi temizlik personelinin özverisiyle, pandemiyle mücadele daha güçlü yürütülüyor.

Büyükşehir ekipleri, çocuk parklarını temizliyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, çocukların sağlığını korumak adına oyun parklarındaki temizlik ve bakım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Kuşadasında 2020 yılında 19 bin 211 dezenfekte işlemi gerçekleştirildi

Koronavirüs pandemisi ile birlikte önemi bir kez daha anlaşılan temizlik ve hijyen kuralları, 2020 yılı boyunca Kuşadası’nda büyük bir titizlikle yerine getirildi. 2020 yılı boyunca 19 bin 211 dezenfeksiyon işlemi gerçekleştiren Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, tüm cadde ve sokaklar ile park, bahçe ve yeşil alanları da düzenli olarak dezenfekte ederek hijyenik hale getirdi.

Didimde sahil temizliği yapıldı, 1 ton çöp toplandı

Aydın’ın Didim ilçesinde sahil kesiminde yapılan temizlik ile 1 ton çöp toplandı.

Nazilli Belediyesi Sümerbank alanını elden geçirdi

Nazilli Belediyesi’ne bağlı 224 kişilik ekip, Sümerbank’ın yer aldığı 263 bin metrekare alanda ilaçlama, bakım, onarım, budama, peyzaj ve temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Didimde dezenfekte çalışmaları devam ediyor

Didim Belediyesi, Korona virüs tedbirleri kapsamında kent genelinde başlatmış olduğu dezenfekte ve temizlik çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

Nazilli Belediyesi Sümerbank için seferber olacak

İlçe genelinde geniş çaplı temizlik ve bakım seferberliği başlatan Nazilli Belediyesi, 7 müdürlüğe bağlı 224 kişilik ekiple Sümerbank alanında ilaçlama, bakım, onarım, budama, peyzaj ve temizlik çalışması gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

ADÜ İktisadi İşletmesi oto yıkama birimi ‘vale hizmetiyle büyük kolaylık sağlıyor

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) İktisadi İşletmesine bağlı oto yıkama bölümü hem Üniversitemiz personeline hem de Aydınlılara alanında uzman kadrosuyla temizlik hizmeti veriyor.

Sokağa çıkma kısıtlamasında Kuşadası sokakları baştan sona köpüklü suyla yıkandı

Kuşadası Belediyesi daha temiz bir çevre hedefiyle yürüttüğü çalışmalara davam ediyor. Bu kapsamda Temizlik İşleri Müdürlüğü (TİM) ekiplerinin kent merkezini önce temizledi, ardından da baştan sona köpüklü suyla yıkadı.

Didimde temizlik çalışmaları sürüyor

Didim Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Didim’i 2021 yılına hazırlıyor.