Etiketler

Nazillili muhtarlar ÖRKOOP'ta buluştu

Aydın Nazilli'de geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Nazilli Muhtarlar Derneği Genel Kurlunda yeniden seçilen Muhtar Zeki Açık ve dernek üyesi muhtarlar Başkan Kürşat Engin Özcan ile ÖRKOOP'ta bir araya geldi. Toplantıda konuşan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, muhtarlara seslenerek; ''Birlik beraberlik içerisinde çalışacağız'' dedi.

Nazillili Muhtarlar ÖRKOOP’ta Buluştu -Başkan Özcan ''Birlik Beraberlik İçerisinde Çalışacağız''

Aydın Nazilli’de geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Nazilli Muhtarlar Derneği Genel Kurlunda yeniden seçilen Muhtar Zeki Açık ve dernek üyesi muhtarlar Başkan Özcan ile ÖRKOOP’ta bir araya geldi. Toplantıda konuşan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, muhtarlara seslenerek; ''Birlik Beraberlik İçerisinde Çalışacağız'' dedi.

Nazillili muhtarlar seçimini yaptı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde 82 mahalle muhtarı dernek başkanlığı için gittikleri genel kurulda bir kez daha eski başkana görev verdi. Nazilli Muhtarlar Derneği'nin Olağan Kongresi'nde mevcut Başkan Zeki Açık aldığı 59 oy ile rakibi Mustafa Ali Uçar'a 38 oy fark atarak güven tazeledi.

Nazillili muhtarlardan MHP İl Başkanı Alıcıka ziyaret

Nazilli Muhtarlar Deneği Başkanı Zeki Açık ve Nazilli ilçesi genelinde görev yapan muhtarlar, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.