Nazilli Haberleri

Önüne Yaya Çıkan Sürücü Kaza Yaptı Önüne Yaya Çıkan Sürücü Kaza Yaptı
Nazilli'de mezarlıklar pırıl pırıl Nazilli’de mezarlıklar pırıl pırıl
Projede İlk Kazma Vuruldu Projede İlk Kazma Vuruldu
Özel Çocuklardan Polis Amcalarına Fidan Sürprizi Özel Çocuklardan Polis Amcalarına Fidan Sürprizi
Yerel Lezzetlerin Yeni Adresi 'Köy Usulü' Açıldı Yerel Lezzetlerin Yeni Adresi ‘Köy Usulü’ Açıldı
Türk Polis Teşkilatı 176 yaşında Türk Polis Teşkilatı 176 yaşında
Nazillili Muhtarlar ÖRKOOP'ta Buluştu  -Başkan Özcan ''Birlik Beraberlik İçerisinde Çalışacağız'' Nazillili Muhtarlar ÖRKOOP’ta Buluştu -Başkan Özcan ''Birlik Beraberlik İçerisinde Çalışacağız''
CHP Nazilli'de yönetimden istifalar Serkan Sevim Yönetimi Düştü CHP Nazilli’de yönetimden istifalar; Serkan Sevim Yönetimi Düştü
Nazilli Adliyesi Çalışanlarından Kızılay'a Kan Desteği Nazilli Adliyesi Çalışanlarından Kızılay’a Kan Desteği
Nazillili Basın Çalışanlarına Sağlık İndirimi Nazillili Basın Çalışanlarına Sağlık İndirimi
NGC Başkanı Özmen'in Amcası Toprağa Verildi NGC Başkanı Özmen’in Amcası Toprağa Verildi
Dönerle Sanatın Buluştuğu Adres Picasso Döner Nazilli'de Dönerle Sanatın Buluştuğu Adres; Picasso Döner Nazilli’de
NGC'den Kaymakam Arısoy'a ziyaret NGC’den Kaymakam Arısoy’a ziyaret
Başkan Özcan 'Köylerimize hizmet için çalışmaya devam ediyoruz' Başkan Özcan; “Köylerimize hizmet için çalışmaya devam ediyoruz”
Nazilli Haberleri Haberleri

Önüne Yaya Çıkan Sürücü Kaza Yaptı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde meydana gelen trafik kazası ucuz atlatıldı. Cadde üzerinde seyir halindeki otomobil önüne çıkan yayaya çarpmamak için direksiyonu kırınca refüje çıktı. Kazada yaya yaralanmazken hafif şekilde yaralanan sürücü ise olay yerine gelen 112 sağlık ekiplerinin tedavi isteğini kabul etmedi.

Nazilli’de mezarlıklar pırıl pırıl

Aydın’ın en büyük ilçesi olan Nazilli’de Belediye Başkanı Özcan’ın talimatı ile tepeden tırnağa temizlendi. Ramazan Ayı başlamadan temizlik ve bakımları yapılan mezarlıkların durumu vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Projede İlk Kazma Vuruldu

Aydın’ın Nazilli ilçesinde uzun yıllar faaliyetini sürdüren SSK Hastanesinin yerine yapılacak olan Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlıklı Yaşam Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Yeni Hizmet Bina’ları inşaatı için ilk kazma vuruldu.

Özel Çocuklardan Polis Amcalarına Fidan Sürprizi

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Polis Teşkilatının 176’ncı yıldönümü nedeniyle özel çocuklar polis amcalarına sürpriz yaparak yanlarında getirdikleri fidanları toprakla buluşturdu. Özel çocukların yaptığı sürpriz Nazilli Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’nde görevli polisleri duygulandırdı.

Yerel Lezzetlerin Yeni Adresi ‘Köy Usulü’ Açıldı

Uzun ve sağlıklı yaşamın merkezi olarak bilinen, yılın dört mevsiminde yetişen ürünleri ile birçok gıda markalarını bünyesinde barındıran Nazilli’de yeni bir yerel lezzet satış noktası daha ilçe halkının hizmetine sunuldu. İlçeye değer katan destekleri ile tanınan Nazillili fotoğraf sanatçısı Muammer Taşdelen, bundan böyle tanıtımlarını yaptığı ürünlerin satışını da yapacak.

Türk Polis Teşkilatı 176 yaşında

Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ncı kuruluş yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Nazilli’de de çeşitli etkinliklerle kutlandı. İlçe genelinde afişler ve pankartlarla günün anlam ve önemine dikkat çekilirken kutlama etkinlikleri kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden ilçe protokolü de polislerin gününü kutladı.

Nazillili Muhtarlar ÖRKOOP’ta Buluştu -Başkan Özcan ''Birlik Beraberlik İçerisinde Çalışacağız''

Aydın Nazilli’de geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Nazilli Muhtarlar Derneği Genel Kurlunda yeniden seçilen Muhtar Zeki Açık ve dernek üyesi muhtarlar Başkan Özcan ile ÖRKOOP’ta bir araya geldi. Toplantıda konuşan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, muhtarlara seslenerek; ''Birlik Beraberlik İçerisinde Çalışacağız'' dedi.

CHP Nazilli’de yönetimden istifalar; Serkan Sevim Yönetimi Düştü

Aydın’ın en büyük ilçesi Nazilli’de Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Yönetiminde gerçekleşen toplu istifalar konuşuluyor. CHP Nazilli'de 11 kişinin istifa etmesi sonucu Serkan Sevim yönetimi düştü. İstifaları değerlendiren CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, “İstifalar bize ulaştı. En kısa sürede yeni başkan atayacağız” dedi.

Nazilli Adliyesi Çalışanlarından Kızılay’a Kan Desteği

Aydın’ın Nazilli ilçesinde azalan kan stoklarına katkıda bulunmak amacıyla sürdürülen kan bağışı kampanyalarına destek bu kez adliye çalışanlarında geldi. Cumhuriyet Başsavcısı Murat Dilsiz öncülüğünde Nazilli Adliye Sarayı’nda gerçekleştirilen kampanyada çalışanlar kan bağışında bulunmak için seferber oldu.

Nazillili Basın Çalışanlarına Sağlık İndirimi

Nazilli’de görev yapan yerel ve ulusal basın çalışanlarına destek olmaya devam eden Nazilli Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Yönetimi, özel Referans Hastanesi ile işbirliği protokolü imzaladı. Protokol gereği ilçede görev yapan basın çalışanlarına özel indirim uygulayan hastane yönetimi zor şartlarda görev yapan gazetecilere desteklerinin süreceğini belirtti.

NGC Başkanı Özmen’in Amcası Toprağa Verildi

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Ümit Özmen’in amcası Hidayet Özmen, son yolculuğuna uğurlandı.

Dönerle Sanatın Buluştuğu Adres; Picasso Döner Nazilli’de

‘Alışkanlıklarınızı değiştiriyoruz’ sloganı ile dönerle sanatı buluşturan eşsiz yerel lezzet ‘Döner’ Picasso Döner ismi ile Nazilli’de yeni şubesine kavuştu.

NGC’den Kaymakam Arısoy’a ziyaret

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Özmen ve yönetimi, Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy’u makamında ziyaret etti. Başkan Özmen, Kaymakam Arısoy’a cemiyetin yapacağı çalışmalar ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Başkan Özcan; “Köylerimize hizmet için çalışmaya devam ediyoruz”

Aydın’ın en büyük ilçesi Nazilli’de belediye tarafından köylere hizmet götürülmeye devam ediliyor. Köylere hizmet kapsamında ekipler Hamidiye Mahallesi’nde yer alan köy içi yollarda yenileme çalışması başlattı.

Toplam 14 haber.