Siyaset

Kuşadası'nda esnaflar atık su ile ilgili yapılan bazı haberlere tepki gösterdi Kuşadası'nda esnaflar atık su ile ilgili yapılan bazı haberlere tepki gösterdi
MHP'li Alıcık, Erzurum Kongresi'ni unutmadı MHP'li Alıcık, Erzurum Kongresi'ni unutmadı
Karacasu'nun yeni başkanı Erikmen oldu Karacasu'nun yeni başkanı Erikmen oldu
Başkan Günel muhtarlar ile buluştu Başkan Günel muhtarlar ile buluştu
Başkan Öndeş'ten işçilere ikramiye müjdesi Başkan Öndeş'ten işçilere ikramiye müjdesi
Siyasilerden belediye meclis üyesi Emre Fazlılar'a yapılan saldırıya sert tepki Siyasilerden belediye meclis üyesi Emre Fazlılar'a yapılan saldırıya sert tepki
Cumhur İttifakı'nın adayı 'Erikmen' oldu Cumhur İttifakı'nın adayı 'Erikmen' oldu
AK Parti İl Başkanı Özmen'den, yerel basına genelge desteği AK Parti İl Başkanı Özmen'den, yerel basına genelge desteği
AK Parti Aydın İl Başkanı Özmen 'Aydınımıza hizmet etmeyi görev biliyoruz' AK Parti Aydın İl Başkanı Özmen 'Aydınımıza hizmet etmeyi görev biliyoruz'
İnal, 'Karacasu sevdamdan vazgeçmeyeceğim' dedi ve istifa etti İnal, ‘Karacasu sevdamdan vazgeçmeyeceğim’ dedi ve istifa etti
Karacasu Belediye Başkanı İnal istifa etti Karacasu Belediye Başkanı İnal istifa etti
Tarihi Efes Sineması ve Oteli Söke'ye kazandırılıyor Tarihi Efes Sineması ve Oteli Söke'ye kazandırılıyor
Karacasu Belediye Başkanı İnal'dan istifa açıklaması Karacasu Belediye Başkanı İnal'dan istifa açıklaması
CHP İl Başkanı Çankır, Aydınlı gazeteciler ile bir araya geldi CHP İl Başkanı Çankır, Aydınlı gazeteciler ile bir araya geldi
Nazilli ESKKK'da Başkan Öztunç Güven Tazeledi Nazilli ESKKK’da Başkan Öztunç Güven Tazeledi
Nazilli ESKKK'da Başkan Öztunç'tan genel kurula çağrı Nazilli ESKKK'da Başkan Öztunç'tan genel kurula çağrı
Eski siyasetçiler 19 yıl sonra bir araya geldi Eski siyasetçiler 19 yıl sonra bir araya geldi
CHP İl Başkanı Çankır 'Zamlar vatandaşın sırtına büyük bir yük getirdi' CHP İl Başkanı Çankır 'Zamlar vatandaşın sırtına büyük bir yük getirdi'
Almanya İzmir Başkonsolosu Wolter, Başkan Çerçioğlu ile görüştü Almanya İzmir Başkonsolosu Wolter, Başkan Çerçioğlu ile görüştü
Kuşadası ortak akıl ile yönetiliyor Kuşadası ortak akıl ile yönetiliyor
Siyaset Haberleri

Kuşadası'nda esnaflar atık su ile ilgili yapılan bazı haberlere tepki gösterdi

Kuşadası'nda Kurban Bayram tatilinin son günlerinde Karaova Mahallesinde meydana gelen kanalizasyon arızası sonrasında yapılan bazı haberlere çevre sakinleri ve esnaflar tepki gösterdi.

MHP'li Alıcık, Erzurum Kongresi'ni unutmadı

'Milli Sınırlar' ifadesinin ilk kez kullanıldığı Erzurum Kongresi'nin 102. yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınlayan MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, birliktelik vurgusu yaptı.

Karacasu'nun yeni başkanı Erikmen oldu

Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal'ın istifasının ardından Cumhur İttifakı'nın adayı Mehmet Erikmen, 1 oy farkla yeni belediye başkanı seçildi.

Başkan Günel muhtarlar ile buluştu

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Mahallelerde yaşanan sorunların ve çözüm yollarının ele alındığı toplantıda konuşan Başkan Ömer Günel, Muhtarlar olarak Kuşadası ile gurur duyabilirsiniz dedi.

Başkan Öndeş'ten işçilere ikramiye müjdesi

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş bayram tatili öncesi son mesai gününde işçilerin bayramlarını kutlayarak, bir de müjde verdi. Belediye işçi ve şirket personellerine yasal olarak ödenecek olan Kurban Bayramı ikramiyelerinin Arefe Günü yani 19 Temmuz Pazartesi günü itibariyle hesaplarına yatırılacağını söyledi.

Siyasilerden belediye meclis üyesi Emre Fazlılar'a yapılan saldırıya sert tepki

Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Emre Fazlılar'a yönelik gerçekleştirilen saldırıya siyasiler sert tepki gösterdi. Sosyal medya hesaplarından mesaj yayımlayan belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri ve meclis üyeleri Fazlılar'a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Cumhur İttifakı'nın adayı 'Erikmen' oldu

Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal'ın istifasının ardından yeni başkan seçimi için çalışmalar sürerken Cumhur İttifakı'nın adayı belli oldu. AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen MHP'nin adayı Mehmet Erikmen'i destekleyeceklerini açıkladı.

AK Parti İl Başkanı Özmen'den, yerel basına genelge desteği

Cumhurbaşkanlığı'nın Tasarruf Tedbirleri Genelgesi ile birlikte basına yönelik tedbirleri hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, sorunun çözülmesi noktasında köprü olmaya hazır olduklarını ifade etti.

AK Parti Aydın İl Başkanı Özmen 'Aydınımıza hizmet etmeyi görev biliyoruz'

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunarak Aydınımıza hizmet etmeyi görev biliyoruz dedi.

İnal, ‘Karacasu sevdamdan vazgeçmeyeceğim’ dedi ve istifa etti

Aydın’ın Karacasu ilçe Belediye Başkanı Zeki İnal, 2 yıllık icraatını anlattığı toplantının sonunda istifa ettiğini açıklayınca şok etkisi yaptı.

Karacasu Belediye Başkanı İnal istifa etti

Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek görevinden istifa etti.

Tarihi Efes Sineması ve Oteli Söke'ye kazandırılıyor

Aydın'ın Söke ilçesinin tarihi ve görkemli yapısı olan Efes Sineması ve Oteli'nin bulunduğu bina Söke'ye kazandırılıyor.

Karacasu Belediye Başkanı İnal'dan istifa açıklaması

Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal, 2 yıllık icraatlarını değerlendirmek için düzenlediği basın toplantısında ilginç bir çıkış yaparak istifasını açıkladı.

CHP İl Başkanı Çankır, Aydınlı gazeteciler ile bir araya geldi

Aydınlı gazeteciler ile bir araya gelen CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Cumhurbaşkanlığı'nın Tasarruf Tedbirleri Genelgesi'ne ilişkin olarak, basının tamamen yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalacağını iddia etti.

Nazilli ESKKK’da Başkan Öztunç Güven Tazeledi

Aydın’ın en büyük ilçesi olan Nazilli’de Nazilli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (ESKKK), olağan kongresini gerçekleştirdi. 2 adayla gidilen genel kurulda mevcut Başkan Dursun Öztunç, rakibi Nuri Şimşek’in aldığı 105 oya karşılık 760 oy alarak ezici farkla yeniden güven tazeledi. Sonuçların açıklanması ile gözyaşlarını tutamayan Öztunç, kendisine oy veren ve vermeyen herkese teşekkür ederek herkesin başkanı olmaya devam edeceğini söyledi.

Nazilli ESKKK'da Başkan Öztunç'tan genel kurula çağrı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (ESKKK), yarın olağan kongresini yapacak. 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü Olağan Genel Kurulunu yapacak olan kooperatifte Başkan Dursun Öztunç üyelere çağrıda bulunarak oy kullanmalarını istedi.

Eski siyasetçiler 19 yıl sonra bir araya geldi

Aydın eski belediye başkanlarından İlhami Ortekin'in rahatsızlığı eski siyasetçileri bir araya getirdi. Seçim rekabeti yaşadıkları dönemde zaman zaman karşılıklı atışmaları ile tanınan Hüseyin Aksu ve İlhami Ortekin bu defa birlikte fotoğraf paylaştılar. İkiliye dönemin meclis üyelerinden bazıları da eşlik etti.

CHP İl Başkanı Çankır 'Zamlar vatandaşın sırtına büyük bir yük getirdi'

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın il Başkanı Ali Çankır, gündeme ilişkin yaptığı değerlendirmelerde, son dönemde yapılan zamların, vatandaşın sırtına büyük bir yük getirdiğini ifade etti.

Almanya İzmir Başkonsolosu Wolter, Başkan Çerçioğlu ile görüştü

Almanya İzmir Başkonsolosu Dr. Detlev Wolter Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu makamında ziyaret etti.

Toplam 157 haber.