Siyaset

CHP Nazilli'de MYK Tarafından Atanan Yönetim Göreve Başladı CHP Nazilli’de MYK Tarafından Atanan Yönetim Göreve Başladı
CHP Nazilli İlçe Yönetiminde 11 kişi istifa etti CHP Nazilli İlçe Yönetiminde 11 kişi istifa etti
CHP Aydın Milletvekili Tezcan, 'erken seçim' istedi CHP Aydın Milletvekili Tezcan, 'erken seçim' istedi
MHP Aydın İl Başkanı Alıcık, Kuşadası'nda vatandaşlarla buluştu MHP Aydın İl Başkanı Alıcık, Kuşadası'nda vatandaşlarla buluştu
Milletvekili Savaş 'Türkiye için güven ve istikrar devam edecek' Milletvekili Savaş 'Türkiye için güven ve istikrar devam edecek'
Milletvekili Yavuz kesik yedi, Sarıbaş listeye girdi Milletvekili Yavuz kesik yedi, Sarıbaş listeye girdi
AK Parti Aydın İl Başkanı Özmen 'AK Parti milletin partisidir' AK Parti Aydın İl Başkanı Özmen 'AK Parti milletin partisidir'
Kuşadası AK Gençlik şehit ailelerini ziyaret etti Kuşadası AK Gençlik şehit ailelerini ziyaret etti
Personelinden Başkan Özcan'a Zam Teşekkürü Personelinden Başkan Özcan’a Zam Teşekkürü
Nazilli yaza ışıl ışıl giriyor Nazilli yaza ışıl ışıl giriyor
Anket Sonuçlarında Başkan Çerçioğlu Başarılı Anket Sonuçlarında Başkan Çerçioğlu Başarılı
Aski Efeler'deki 1. Sanayi Sitesi'nin Yağmur Suyu Dejarj Hatlarını Yeniliyor Aski Efeler'deki 1. Sanayi Sitesi'nin Yağmur Suyu Dejarj Hatlarını Yeniliyor
Duraklardaki Uyarı İşaretleri Belirginleştirildi Duraklardaki Uyarı İşaretleri Belirginleştirildi
Büyükşehir, Koçarlı'da  Çalışmaya Devam Ediyor Büyükşehir, Koçarlı'da Çalışmaya Devam Ediyor
Nazilli Belediyesi'nden 82 Mahallede Yol Hamlesi Nazilli Belediyesi'nden 82 Mahallede Yol Hamlesi
Nazilli Belediyesi'nden Eğitime Tam Destek Nazilli Belediyesi'nden Eğitime Tam Destek
Engelsiz Kent Didim Engelsiz Kent Didim
Başkan Çerçioğlu Yunus ve Argeş kardeşleri Aydın'a Davet etti Başkan Çerçioğlu Yunus ve Argeş kardeşleri Aydın’a Davet etti
Başkan Çerçioğlu: Kurtuluş Günümüz Kutlu Olsun Başkan Çerçioğlu: Kurtuluş Günümüz Kutlu Olsun
Donduran, Aydın Büyükşehir Belediyesi'yle Mutlu Donduran, Aydın Büyükşehir Belediyesi'yle Mutlu
Siyaset Haberleri

CHP Nazilli’de MYK Tarafından Atanan Yönetim Göreve Başladı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 12 gün önce CHP Nazilli İlçe Örgütünde 11 kişinin istifasının ardından düşen Serkan Sevim yönetimindeki İlçe Başkanlığına MYK tarafından yeni yönetim atandı. Göreve gelen Serkan Alptekin başkanlığındaki yeni yönetim basın toplantısı düzenledi.

CHP Nazilli İlçe Yönetiminde 11 kişi istifa etti

Aydın'ın Nazilli ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetiminden 11 kişinin istifa etmesi sonucu Serkan Sevim yönetimi düştü. İstifaları değerlendiren CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, 'İstifalar bize ulaştı. En kısa sürede yeni başkan atayacağız' dedi.

CHP Aydın Milletvekili Tezcan, 'erken seçim' istedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, bir süredir devam eden Aydın programının son gününde düzenlediği basın toplantısı ile iktidarı eleştirip 'erken seçim' istedi. Bu isteğin aynı zamanda halkın talebi olduğunu kaydeden Bülent Tezcan, Aydın'da yaşanan su sıkıntısı için de 'Yaşanan su sıkıntısının sebebi de zamanında tedbir almayan iktidardır' dedi.

MHP Aydın İl Başkanı Alıcık, Kuşadası'nda vatandaşlarla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın il Başkanı Haluk Alıcık ve yönetim kurulu üyeleri Kuşadası'na gelerek gün boyu ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Milletvekili Savaş 'Türkiye için güven ve istikrar devam edecek'

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongrenin ardından yaptığı açıklamada, Türkiye için güven ve istikrar devam edecek dedi.

Milletvekili Yavuz kesik yedi, Sarıbaş listeye girdi

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongre'sinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) listesini açıkladı. Önceki dönem MKYK listesinde yer alan AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz yeni listeye giremezken, AK Parti Aydın İl Kadın Kolları Eski Başkanı Seda Sarıbaş yeni listeye dahil oldu.

AK Parti Aydın İl Başkanı Özmen 'AK Parti milletin partisidir'

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, yarın gerçekleştirilecek olan 7. Olağan Büyük Kongre öncesi açıklamalarda bulundu. Özmen, 'AK Parti, milletin partisidir' dedi.

Kuşadası AK Gençlik şehit ailelerini ziyaret etti

AK Parti Kuşadası Gençlik Kolları üyeleri 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 106'ncı yıldönümü dolayısıyla ilçede yaşayan şehit ailelerini ziyaret etti.

Personelinden Başkan Özcan’a Zam Teşekkürü

Aydın’ın Nazilli ilçesinde geçmiş dönem alacakları ödenen ve maaşlarına da zam alan belediye çalışanları Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a teşekkür sürprizi yaptı.

Nazilli yaza ışıl ışıl giriyor

Aydın’ın Nazilli ilçesi baharla birlikte görsel şölene hazırlanıyor. Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmalar aralıksız sürerken kentin her bir bölgesi hem temizlik hem de aydınlatma çalışmaları ile ışıl ışıl olmaya başladı. Çalışmaların sürdüğü alanlardan bir olan Cumhuriyet Mahallesi 187 Sokak kavşağındaki aydınlatma çalışması ise mahalle sakinlerinin beğenisini topladı.

Anket Sonuçlarında Başkan Çerçioğlu Başarılı

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Avrasya Kamuoyu Araştırmaları Merkezi’nin anketinde yüzde 58,7 oranında beğeni sonucu alarak büyük başarı elde etti.

Aski Efeler'deki 1. Sanayi Sitesi'nin Yağmur Suyu Dejarj Hatlarını Yeniliyor

Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, kış mevsimi öncesi yağmur suyu deşarj hatları yapımına ağırlık verdi.

Duraklardaki Uyarı İşaretleri Belirginleştirildi

Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri toplu taşıma araçlarının yolcu indirme bindirme esnasında trafiği yavaşlatmasının önüne geçmek ve engelli araç park alanlarını belirginleştirmek için yatay trafik işaretlemeleri yaptı.

Büyükşehir, Koçarlı'da Çalışmaya Devam Ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi Koçarlı'da kapsamlı bir çalışma gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi birimlerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği çalışmaya Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ile Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri katıldı.

Nazilli Belediyesi'nden 82 Mahallede Yol Hamlesi

İlçe genelinde eş zamanlı yol yatırımlarına devam eden Nazilli Belediyesi, Zafer Mahallesi 1719 Sokak'taki toplam 4 bin 400 metrekarelik alanda yol yapım, bakım, onarım ve parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi'nden Eğitime Tam Destek

Nazilli Belediyesi, eğitimde fırsat eşitliği sağlanması ve pandemi süreci boyunca tüm öğrencilerin uzaktan eğitim ile sınav dönemlerini güvenli bir şekilde geçirmeleri için çalışmalarına devam ediyor.

Engelsiz Kent Didim

Dünyaca ünlü plajları, koyları, Apollon Tapınağı, sağlık veren havasının ardından su ve dalış sporları ile de marka olma yolunda hızla ilerleyen Aydın’ın Didim ilçesi, engelsiz yaşam merkezi olarak da marka olma yolunda.

Başkan Çerçioğlu Yunus ve Argeş kardeşleri Aydın’a Davet etti

Çöpe atılan Türk bayraklarına sahip çıkan Yunus ve Argeş kardeşler, Aydın'ın kurtuluşunun 98. yıldönümü törenlerine katılmak üzere Aydın'a geldi.

Başkan Çerçioğlu: Kurtuluş Günümüz Kutlu Olsun

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın'ın kurtuluş tarihi olan 7 Eylül'ün 98. yıldönümü için bir mesaj yayımladı.

Toplam 73 haber.