Milletvekili Yavuz'dan NDH'ye Ziyaret

Aydın'ın Nazilli ilçesinde bir süre önce Nazilli Devlet Hastanesi Başhekim Vekilliğine getirilen Uzm. Dr. Necati Akkaya ve hastane yönetimini ziyaret eden AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, hastane yönetiminden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

PAYLAŞ
Kentte Yaşam - Ali Soydemir

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, beraberinde Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak, DSİ 21. Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte ziyaret ettiği Nazilli Devlet Hastanesi’nde yetkililerden yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Ziyarette Başhekim Vekili Uzm. Dr. Necati Akkaya, Başhekim Yardımcıları Dr. Barbaros Küçükoğlu ve Dr. Yasemi Sarıçiçek, Kalite Hizmetleri Müdürü Hasan Küçüköner, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sermin Volaka, İdari Mali Hizmetler Müdür Vekili Ahmet Hilmi Barutçu, Müdür Yardımcıları İsa Yazgan ve Leyla Sevindi Durmaz, hastanede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başhekim Vekili Uzm. Dr. Necati Akkaya, “Yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili bilgi verdiğimiz ziyaret için kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Nazilli ve çevre ilçelerinde verilen sağlık hizmetleri ve hastane bünyesinde yürütülen çalışmalar hakkında yöneticilerden bilgi alan Milletvekili Yavuz: “Öncelikle yeni başhekim vekilimiz Uzm. Dr. Necati Akkaya’ya yeni görevinde başarılar diliyorum. Kendisi zaten uzun yıllardır hastanemizde görev yaptığı için gerekli donanıma sahip. Bizler de vatandaşlarımızın sağlık alanında en iyi hizmeti alabilmesi açısından devlet olarak tüm imkânlarımızı seferber etmenin yanısıra işleyişte görülen aksaklık ve eksiklikleri de tamamlamak ve destek olmak amacıyla ziyaretlerimizi de yapmaktayız. Yerinde gördüğümüz ve bilgi aldığımız çalışmaların sürekliliği ve vatandaşımızın sağlığına olan tüm hassasiyetimizle desteğimiz sürecek” dedi.

Ali SOYDEMİR

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN