Nazilli'de Kuaför ve Berberler Kongreye Hazırlanıyor

Aydın'ın Nazilli ilçesinde kongreye hazırlan ilçedeki 14 meslek odasında Nazilli Kuaförler ve Berberler Odası Başkanlığı için ilk aday Mete Ergül oldu. Meslekte 30 yılını dolduran ilk aday Ergül, hizmet üreten anlayışla hareket edeceklerini belirtti.

PAYLAŞ
Nazilli'de Kuaför ve Berberler Kongreye Hazırlanıyor
Aydın’ın Nazilli ilçesinde kongreye hazırlan ilçedeki 14 meslek odasında Nazilli Kuaförler ve Berberler Odası Başkanlığı için ilk aday Mete Ergül oldu. Meslekte 30 yılını dolduran ilk aday Ergül, hizmet üreten anlayışla hareket edeceklerini belirtti.
Kentte Yaşam - Ali Soydemir

Nazilli Berberler ve Kuaförler Odası’nın 2022 yılında yapılacak olağan kongresinde adaylar birer birer ortaya çıkmaya başladı. İlçede 30 yıldır kadın kuaförlüğü yapan Kuaför Nete lakaplı Mete Ergül, başkanlığa talip olduğunu açıkladı. Nazilli Belediyesi’ne ait Hangar Kafe’de basın mensuplarıyla bir araya gelen başkan adayı Ergül, kendini tanıtarak hizmet üreten bir anlayışla göreve gelmek istediklerini belirtti.

 

Nazilli Berberler ve Kuaförler Odasını daha popüler hale getirmek için aday olduğunu dile getiren Kuaför Mete Ergül, “İnşallah önümüzdeki dönem Nazilli Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. 1976 yılında kuaförlük mesleğine başladım. 1992 yılında kendi iş yerimi açtım. Yaklaşık 30 yıldır bu sektörde işletmecilik yapıyorum. İnşallah önümüzdeki dönem seçimlerinde Allah nasip ederse aday olmak istiyorum. Nazilli için sektörümüzde ve odamızı daha da aktifleştirmek için ve daha farklı aktivitelere katılma planlarımız var. Odamızı daha popüler bir hale getirmek istiyorum” dedi.

Ali SOYDEMİR

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN