Nazilli Yapı Market'ten evini renklendirmek isteyenlere çağrı

'Her yeri boya her şeyi boya' sloganı ile faaliyete geçen Nazilli Yapı Market, dünyada tek ve muadillerine oranla hem kalite hem de ekonomik açıdan oldukça iddialı olan yerli üretim Bianca Stella Boya ile Nazilli halkına hizmet için kolları sıvadı. Nazilli Yapı Market, Evini ve evindeki eski eşyalarını teknoloji harikası boya ile hem ekonomik hem de kaliteli bir şekilde yenilemek isteyeceklerin adresi olmaya aday.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Kentte Yaşam - Ali Soydemir

İlçenin tanınmış simalarından Abdullah Akar ve Samet Bedir’in hizmete açtığı Türkiye’nin teknoloji harikası boya markası olan Bianca Stella Boya Nazilli Bayii’nin açılışına siyaset ve iş dünyasının ünlü isimleri katıldı. Oldukça renkli bir şekilde gerçekleştirilen açılış törenine Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Özkan, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Ali Gökbaraz, Partilerin Yönetim Kurulu Üyeleri, Bianca Stella Boya Ege Bölge Müdürü Bülent Pınar, Pazarlama Satış Müdürü Ceyhun Oyacılar, inşşat ve yapı sektörünün tanınmış isimleri, işyeri sahiplerinin yakınları ve davetliler katıldı. Gün boyu süren ve seçkin davetlilerin katılımı ile renklenen açılışta zengin ikramlarda bulunan Abdullah Akar ve Samet Bedir, konuklarına, Bianca Stella Boya’nın kısa sürede ilçede kendini kanıtlayarak tüm evlere gireceğini ifade etti. 23 yıllık geçmişi ve tamamen yerli sermaye ile üretilmiş çok özel bir ürün olan Bianca Stella Boya’nın camdan ahşaba, seramikten demire kadar her alanda rahatlıkla ve uzun ömürlü şekilde muadillerine göre de çok daha ekonomik şekilde uygulanabileceğini ifade ettiler.

“Hayırlı kazançlar diliyoruz”

İlçeyi teknoloji harikası çevre dostu boya markası ile tanıştıracak olan Nazilli Yapı Market’in açılış kurdelesini ilçe protokol üyeleri ile birlikte kesen Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Özkan, açılışta yaptığı konuşmada: “Ülkemizdeki ekonomik sıkıntıların bu kadar dip yaptığı zamanda böyle bir işyerini Nazilli’ye kazandırdıkları için işletmecilerimize çok teşekkür ediyoruz. Hayırlı kazançlar diliyoruz” dedi.

“Nazilli’ye katkı yapması sevindirici”

CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, “Türkiye’deki ekonomik krizde ve özellikle inşaat sektörünün çökmüş olduğu bir dönemde arkadaşımızın böyle bir işletmeyi açarak Nazilli’ye katkı yapması sevindirici. Ayrıca bunun ilçede bir ilk olması ayrı bir özellik. Bu tür girişimcilerin ilçemizde artması en büyük dileğimiz. Girişimcimiz inşallah emeğinin karşılığını alır” dedi.

“Kendisini kutluyoruz”

İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Ali Gökbaraz da konuşmasında: “Öncelikle herkese hoşgeldiniz diyor böylesine ekonomik zorluklar arasında işyerini açmasından dolayı kendisini kutluyoruz. Hayırlı uğurlu olmasını diliyor ve her zaman destekçisi olacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.

“Tamamen yerli sermaye ile üretilmiş çok özel bir ürün”

Nazilli’de çok güzel bir ortaklık kurduklarını ifade eden Ege Bölge Müdürü Bülent Pınar: “Nazilli’deki tek bayi olarak arkadaşlarımızla devam etme kararı aldık. Bianca Boya, 23 yıllık geçmişi ve tamamen yerli sermaye ile üretilmiş çok özel bir ürün. Diğer boyalardan farkımız tüm ürünlerimizin parfüm kokulu olmasıdır. Evinizi boyattığınızda eviniz diğer boyalar gibi boya kokusu duymadan mis gibi parfüm kokacaktır. Dünyada üretilen en özel ürün olan boyamız sayesinde eskiyen banyonuzu, mutfağınızı ve tezgahınızı değiştirmeden boyayarak çok daha az paraya yenileme imkanı sunuyoruz. Türkiye’de de bir ilk olan boyamız hem çevre dostu hem de ekonomiklikte liderdir. Bu benzersiz teknoloji harikasının Nazilli’deki ortaklarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Özellikle bayanlarımıza buradan mesaj göndermek istiyorum; kendi dolabınızı, tezgahınızı, mobilyanızı, seramiğinizi, beyaz eşyanızı kendiniz çok daha ucuza ve kolayca boyayabilirsiniz” dedi.

Firmanın Pazarlama Satış Müdürü Ceyhun Oyacılar’da Nazilli ekibine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak: “Markamız, Nazilli halkına kendisini çok kısa sürede kanıtlayacak ve sevdirecek. Hanımların en beğendiği boyalar arasında ilk sıraya yerleşecek. Bu konuda oldukça iddialıyız” dedi.

“Üstün, benzersiz ve kolay uygulanabilir”

Nazilli yapı market ortaklarından olan ilçenin yanınmış isimlerinden Abdullah Akar: “Uzun yıllar inşaat sektöründe hizmet veren ortağım Samet Bedir ile bu özel boyanın Aydın Bayiliğini aldık. Uzun araştırmalar sonucu ilçemize çok farklı ve özel olan bu çevre dostu boya ile mutlaka tanıştırmamız gerektiğini düşündük. Her açıdan mutlaka evlerimize girmesi gereken boyadan öte bir teknoloji harikası olduğunu söyleyebilirim. Bianca Stella saf akrilik boya, üstün ve benzersiz formülü sayesinden eskiyen ya da rengini değiştirmek istediğiniz mutfak tezgahları başta olmak üzere seramikten dolaplara, beyaz eşyadan cama, plastikten metale, kalorifer peteklerinden bahçe korkuluklarına kadar neredeyse hayal ettiğiniz her yüzeyi iz bırakmadan, her şeyi kırıp dökmeden gökkuşağını kıskandıran 2024 renk seçeneği ile kolayca boyayarak yenileyebilirsiniz. Stella Boya bildiğiniz boyalara benzemez. Benzersiz formülü ile her yüzeye yapışır ve üstün örtücülük sağlar. Astar ve vernik ile zaman harcatmaz. Eli fırça tutan herkes kolayca uygulayabilir ve çabuk kuruyarak çok uzun yıllar yepyeni kalır. Sıvı ve kimyasallara karşı inanılmaz bir direnç gösterir. Parfümlü yapısı ile boya kokusu takıntısı olanların dostudur. Su bazlı yapısı ile sağlığınıza asla zarar vermez. Endişe duymadan rengarenk bir dünya inşa edebilirsiniz. Sloganımız olan ‘her yeri boya her şeyi boya’ sözleri de boyamızı tanıtan en kısa özetidir.”

“Kadın ustalar tarafından uygulanacak”

Uygulamayı sertifikalı kadın ustaların yapacağını da ifade eden Abdullah Akar: “Nazilli’deki tüm müşterilerimize boya hizmetini kadın ustalarımız yapmaktadır. Eğitimli çalışanlarımızın hünerli ellerinden evlerinizin her köşesi adeta yepyeni görünüme kavuşacaktır. Örneğin, eskiyen ya da rengini değiştirmek istediğiniz mutfak tezgahlarını çok daha kısa sürede en az 4-5 kat daha ucuza çok daha uzun ömürlü hale getirebilirsiniz. Aydın’daki ilk ve tek Bianca Stella Boya Bayii olarak dünyada eşi benzeri olmayan bu teknoloji harikası boyayı öncelikle Nazilli halkımızla tanıştırdık. Uyguladıktan sonra çok memnun kalacağınız boyamızdan herkes memnun kalacaktır. ‘Her yeri boya, her şeyi boya’ sloganımızla hizmete hazırız” dedi.

 

 

Ali SOYDEMİR

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN