Nurettin Kırlıoğlu 'Üyelerimiz için ofis alanı açacağız'

Nazilli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, üyelerinin pazar ağını genişletmek için İstanbul'da ticaretin kalbinin attığı Mega Center'da üyelerinin kullanımı için ofis alanı açacaklarını söyledi.

PAYLAŞ
Kentte Yaşam - Ali Soydemir

Ofis alanının hizmete açılmasıyla Nazilli Ticaret Borsası üyeleri, yeni satış fırsatları yakalayarak müşteri potansiyelini arttıracak.
Nazilli Ticaret Borsası, üye odaklı çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar üyelerine yönelik birçok dev projeyi hayata geçiren Nazilli Ticaret Borsası, üyelerinin pazar ağını genişletmek hedefi doğrultusunda yeni bir proje için düğmeye bastı. Nazilli Ticaret Borsası, Türkiye'nin ilk ve Avrupa'nın ikinci büyüklükteki Gıda ve Ticaret Merkezi olan İstanbul’daki Mega Center’de üyelerinin kullanımı için ofis alanı açacak. Ofis alanının hizmete açılmasıyla Nazilli Ticaret Borsası üyeleri, yeni pazarlarla buluşarak ihracat hacmini genişletecek.


“ÜYELERİMİZİ, PAZARLARLA BULUŞTURMAK İSTİYORUZ”
Üyelere değer katmak için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Nazilli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, “Ticaretin etkili sesi olmak için durmadan çalışıyoruz. Daha fazla bağlantı kurmak ve satış fırsatları yaratmak için İstanbul’da ticaretin kalbinin attığı Mega Center’da üyelerimizin kullanımı için ofis alanı hizmete açılacaktır. Güçlü ticaret avantajlarımız ile yarını birlikte inşa edelim. Ağ oluşturma ve satış dünyasında üyelerimizi mümkün olduğu kadar pazarlarla buluşturmak istiyoruz. Yeni pazarlara girmeyi aynı zamanda bu pazarlar için yeni ürünler keşfetmeyi içeren bir büyüme stratejisi içinde olacağız. Biz varız buradayız, birlikte yaparız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.” dedi.

Ali SOYDEMİR

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN