Polis Uygulamasında Sürücülere Tatlı Sürpriz

Aydın'ın Nazilli ilçesinde Nazilli polisi Denizli-Aydın Karayolu üzerinde denetleme yaptı. İzin belgesi, evrak ve alkol denetiminin ardından sürücülerle yolcuların ramazan ayını kutlayan ekipler tatlı ikramında bulundu.

PAYLAŞ

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Asayiş Büro Amirliği ekipleri Yeşilyurt Mahallesi Denizli-Aydın karayolu üzerinde denetim yaptı. Dün gece saat 21.30’da başlayan denetimlerde izin belgesi, evrak ve alkol kontrolünün ardından sürücü ve yolcuların Ramazan Ayı’nı kutlayan ekipler ‘Hayırlı yolculuklar, hayırlı Ramazanlar’ diyerek tatlı ikramında bulundu. Emniyet ekiplerinin bu uygulamasından çok memnun kaldıklarını ifade eden sürücülerde ekiplere teşekkür ederek, “Covit-19 salgınının kontrol altına alınabilmesi ve eski sağlıklı günlerimize dönebilmemiz için bu kontroller gerekiyor. Uygulama ve tatlı ikramları nedeniyle emniyet güçlerimize çok teşekkür ediyoruz. Herkese sağlıklı ve huzurlu Ramazanlar diliyoruz” dediler.

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı çevik kuvvet, asayiş, trafik ve TEM görevlisi polis memurları ve amirlerinin katıldığı uygulamanın hergün devam edeceği öğrenilirken seyahat eden vatandaşların ise kurallara uyduğu gözlendi. Nazilli’de görev yapan yerel ve ulusal basın çalışanları da uygulamayı an be an görüntüleyerek okuyucularına canlı yayınlarla taşıdı.

Ali SOYDEMİR

Ali Soydemir

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN